Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet, hogy falat építettem?

Lehet, hogy falat építettem?

Figyelt kérdés
Korabban nem tudtam meglenni ferfi nelkul, enek ellenere sosem volt komoly kapcsolatom, valamiert nem sikerült kialakitani. Rengeteget csalodtam, rengeteg seb van bennem.... Es most mintha száznyolcvan fokos fordulatot vett volna minden, legszivesebben elloknek minden férfit, aki próbálkozik, mert nem kell tobb seb, meg mert nem erzem, hogy sikerülhet. Ugy erzem, egyedul vagyok biztonsagban, es kezdem megszerezni ezt az állapotot, vagy inkabb beletorodni. Ha valaki közelít, mar taszít a dolog akkor is, ha Amugy vonzó nekem.

2019. máj. 6. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a sok csalódás okozza.
2019. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat csalódtál az életben.Viszont egyet jegyezzél meg,nem minden férfi egyforma.Talán nem válogattad meg jól,akivel szóba álltál.
2019. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy nem képes az ember tartós kapcsolat kialakitasara. Sok csalódás okozhat ilyesmit, de elég nehéz tullendulni később ezen az állapoton. Elég nagy lelkiero kell majd hozzá, hogy ez változzon.
2019. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Akkora marhaságokkal traktáljátok kérdezőt, hogy a fal adja a másikat. Mi az, hogy sokat csalódott? Miért? Mert valami nem sikerült? Basszus, ti hogyan tanultatok meg járni? oké, nem emlékeztek rá, de majd én megsúgom; eggyel többször álltatok fel, mint ahányszor seggre estetek. Az élet egyéb területein sincs egyéb dolgotok! Ha nem ikerül így, tanulni kell a hibáitokból és megpróbálni amúgy. Kétféle ember létezik ugyanis. Az egyiknek sikerül, a másik (túl hamar) feladja.

Kérdező, a problémád csak ideiglenes, és valószínűleg hormonális. Ennek rengeteg oka lehet, aminek a többsége bármilyen hihetetlen, a táplálkozással függ össze.

2019. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!