Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert aki 25...

Ismertek olyan embert aki 25 éves vagy idősebb, nem akar dolgozni és a szülei pénzén él? Sok van belőlük?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es! Milyen "jóféle képzést" végeztél el 2 éves suliban, ami megérte?


Őszintén érdekel, hogy mivel mentél valamire!

2019. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Most fogtok lepontozni: csak azt árulja el nekem valaki, hogy kinek mi köze hozzá? Miért vagyunk rá kíváncsiak, hogy ki mivel tölti az életét? És pláne miért akarunk beleszólni, kölcsönkért? Akkor? Nem értem, mért az hogy ki milyen ember az miért függne attól, hogy az illető mit csinál? Mivel tölti a napjait?

Mindig is azt gondoltam, hogy ez az ilyen kérdés, az emberek többsége (rokonok, ismerősök, a falu vagy város lakói, Stanci néni a szomszédban) részéről semmi más csak rosszindulat, meg konformizmus, de mára rájöttem, hogy annál sokkal rosszabb: beteges. Nem tudjuk elképzelni, hogy valaki ne legyen bejelentve valahova egy munkahelyre, mert egyébként máshogy nem lehet se élni se dolgozni, fogalmilag ugye?

Milyen ember az ilyen, kérdezi az átlag ember. És meg is válaszolja magának, aktívan foglalkoztatja. 'Nem, ilyen ember nincsen, ebben biztos valamilyen sötét, érdekes, izgalmas, zsenánt, intim, szexi titok van, és nem értjük mi ez, hogy valaki nem úgy él ahogy mások szoktak, és mégse hajléktalan." Érdekesek az emberek. Én is ismerek így belegondolva több olyan embert akinek nincs munkahelye, de eddig a pillanatig még eszembe sem jutottak.

2019. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Kívülről így tűnhet számodra,hogy "nem akar dolgozni".


Sokan vannak,akik nem tudnak dolgozni,valamilyen betegség miatt.

Nem kell hozzá feltétlen szellemi fogyatékosnak lenni,vagy fizikailag lerobbantnak.


Szóval,aki "ismer" ilyen ne ítélkezzen elsőre,nem tudja mi állhat a háttérben.

2019. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,milyen képzés.
2019. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
92%

Én nem nevetem ki az 1-est sem.

Valójában itthon csoda,hogy nem tömeges ez a jelenség,annyira alacsonyak a bérek,hogy tényleg a legtöbben nem is nagyon szeretnek dolgozni,nincsenek megbecsülve.


Akik pedig dolgozik,annak a fele kb alkoholista.

2019. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!