Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tűnjek fiatalabbnak? 16L

Hogyan tűnjek fiatalabbnak? 16L

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy lélekben kb 14-nek érzem magam, de mindenki 18-20-nak néz.

Pedig kicsi a mellem és nem vagyok túl szép. Sminkkel jobban nézek ki, de akkor meg mindig azt hiszik hogy egyetemista vagyok, és ez nagyon zavar.

Kicsit kövér vagyok, ha lefogynék pár kilót talán fiatalabbnak tűnnék? Azt szokták mondani hogy a vékonyak kislányosabbak, főleg hogy még kisebb lenne a mellem.

Bármilyen tipp érdekel, akár viselkedésre vonatkozó is.


2019. máj. 30. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Jó ötlet a fogyás, akkor a sminket szerintem felejtsd el.
2019. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
és ezzel mi a baj?
2019. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pl az hogy elvárják tőlem hogy felnőttként viselkedjek, én meg a jelenlegi koromat is soknak érzem. Hülyének néznek amikor először intézek egyedül valami hivatalos ügyet vagy bármi és bénázok, mert hogy ennyi idősen tudhatnám.

Az hogy ha társaságban benyögök valami gyerekesebb beszólást amit a barátnőmtől aranyosnak tartanak akkor az tőlem idétlen.


Amúgy magas is vagyok, de nem hordok magassarkút.

2019. máj. 30. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Másképpen kell sminkelni, gyermeki vonásokat csinálni és ne legye észrevehető a smink!

Az öltözeted is legyen olyan, amilyet a fiatalabbak hordanak manapság! Vagy régebben. Hajviselet is sokat számít.

2019. máj. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Pl. próbálj meg szeplőket festeni, gyerekcipőt hordani... gyerek iskolatáskát...
2019. máj. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is fogyj le, és ne sminkelj. Étkezz egészségesen, sportolj, csak vizet igyál, egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Aludd ki magad, ne cigizz, ne igyál se alkoholt, se kávét.

Nem tudom, hogy milyen ruhákat hordasz, de próbálj minél vidámabb színeket viselni.

2019. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi!
2019. máj. 31. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!