Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy a fiúk...

Az miért van hogy a fiúk /pasik sokkal lányosabbak mint 100 éve? Megnézek egy képet egy 30 évesről és egy 20 évesről,100 évve3el ezelött férfiasabbnak és idősebbnek néztek ki. a 20 éves a 30-asnak a 30 meg 40 nek.

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez elég durva általánosítás, legalább küldenél képeket?
2019. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Honnan tudod milyen volt az átlag férfi 100 éve?
2019. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez hülyeség. Divat volt a kackiás bajusz, ami 20 évesen már nő azért, csak ma levágják, max azért érzed így.
2019. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Talàn mert 100 éve mindenki sokkal több fizikai munkàt végzett még a tanultak is pl otthon. Rengeteget mozogtak nem a gép elött ültek. Edzetek is. Ott volt a katonasàg is ott is sokat erösödtek. Szivattak öket rendesen de legalabb erosodtek ott is. Ezek àltal akkoriban mindenki megerösödött legalàbb alapszinten és a tesztoszteronjuk is az egekben lehetett. Am nem olyan veszesek a mai fiatalok, nalam kb az osszes ferfiasabb😂
2019. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem több oka is lehet. Egyrészt, hogy manapság a férfiak is használnak kozmetikumokat, illetve kiegyensúlyozottabban táplálkoznak. A várható élettartam is rohamosan nőtt azóta, tehát ha úgy vesszük a jobb körülmények miatt lelassult az öregedés.


A másik lehetséges oka a BPA ( [link] , illetve az ivóvízben is található női hormonok, amik a fogamzásgátlót szedő nők vizeletéből kerül bele (nem tudják kitisztítani a vízből, az élővizekbe kerülve a halak populációját is visszaveti jelentősen).


Én nem vagyok szakértője a témának, de ezeket hallottam/olvastam.

2019. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a link helyesen:

[link]

2019. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Jó válasz kedves előttem szóló.
2019. jún. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki megteheti az ad magára, a régi "a töpörtyűt is disznózsírral eszem" életmódot felvaltotta a pár fokkal egészségesebb életmód, meg persze a divat is változott.

De ha mondjuk nem egyetemi diákokat, vagy fehérgalléros munkát végző férfiakat nézel, hanem mondjuk kimész egy építkezésre, ott láthatsz olyan férfiakat, akik a munkájuk természete miatt hagyományosan maszkulinok.

2019. jún. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy lányos? És mihez képest? A reneszánsz korban pl. a férfiak harisnyát hordtak és hosszú hajuk volt.


[link]


Szerintem nincs semmi baj a mai fiúk kinézetével, ráadásul átlagban sokkal igényesebbek, mint 100 éve.

2019. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!