Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életet hogy lehet elviselhe...

Az életet hogy lehet elviselhetövé tenni ha semmiben nem vagyok jó?

Figyelt kérdés
Ez nem önsajnàltatàs tényleg ez a helyzet. Nincs munkàm még gyàrakba se akarnak felvenni. Nincs baràtnöm soha nem is volt. Baràtaim sincsenek, életem se full antiszoc vagyok. Mi értelme életben maradni nekem?? F

#szerencsétlen #semmiben
2019. ápr. 17. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk összekapni magad és magadnak élni?

Utána lehet elvárásokat fektetni magad elé.

2019. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miböl meg hogyan?? Ahhoz valahogy pénzt kéne keresni elöször is.
2019. ápr. 17. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Juhé! Egy sorstárs! Nincs munkám, nem nagyon kellek sehova, nincsenek barátaim, mert nem vagyok egy társaság lelke, de akik voltak is, azokkal is meglazult a kapcsolat valamiért (mikor volt meló, akkor amellett nem értem rá a kapcsolataim ápolni és elmaradoztak). Életem az épp lenne, mert munkán kívül is lenne bőven tennivalóm, hobbim is van, csak mindehhez pénz is kéne.Szép vagyok, csinos és kedves, örülhetek neki egyedül, mert párom sincs :D

Mi értelme életben maradni? Jó kérdés...Valami biztos van.Nekem van egy gyermekem (felnőtt már) de miatta van értelme.Ja és van egy macskám is, akiért szintén felelős vagyok.Más értelmét nem látom.

2019. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Onbizalmad sincs, viszont az nem is lesz csak siker elmenyekbol, eloszar talald ki h mit szeretnel dolgozni, ne a penz legyen a szempont, de ne is legyen irrealis elvarasod, ha rogton nem tudsz ilyen allast szerezni akkor vallalj olyan munkat ahova felvesznek (ha kell pucolj wct vagx barmi) es miutan gyujtottel eleg penzt koltozz olyan helyre ahol mar tudsz olyan munkat amit szivesen vegeznel. Lehet evek kerdese de biztos h nem lehetetlen. Miutan megvan a megelhetesed es az allasod amit szivesen csinalsz, utanna johet a tobbi, ekkora mar valszeg lesz egy kis onbizalmad szoval jonni fog a tobbi konnyebben.


Ajanlom a maslow piramist attekintesre. Alulrol kell fokozatosan epitkezni, pl amig megelhetesed se biztositott ne akarj not vagy nagyobb celokat elerni, fokozatosan lepesenkent erd el amit akarsz.

2019. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tanulj meg egy nyelvet, és próbálj azzal munkát keresni. sokkal jobbak lesznek az esélyeid, és jobb fizetéseket adnak nyelvtudásért
2019. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fejben el kell dönteni hogy te igen is képes vagy bármire, találj valamilyen motivációt, menj el minél többen helyre jelentkezz személyesen, mosolyogj, lássák rajtad hogy ezt nagyon akarod, esetleg a munkaügyi hivatalba is el mehetsz ott is tudsz választani képzéseket, sofőr stb..

Amíg ott tanulsz kapsz pénzt, tudsz nyelvet is tanulni, ki tudod találni mit is akarsz?

Járj el helyekre ahol emberek vannak egy idő múlva rá fogsz találni barátokra, barátnőre is, csak nem szabad tovább szomorkodni, mond azt magadban minden nap,meg tudom csinálni, szép lesz ez a mai nap, sikerülni fog, fel fognak venni erre a munkahelyre, sikeres leszek az életben,este is hogy másnap jó dolog fog velem történni, örülj az apró dolgoknak is, hidd el nekem akai akar valamit az el is tudja érni csak idő kell hozzá, sok sikert és kitartást :-)

Bármit el tudsz érni csak kezd el ma :-)

21F

2019. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogod magad és kemény, fáradságos munkával valamiben jó lesz, lehet akármi, hobby szintű is, de mivel munkakeresési gondjaid vannak, így én első körben valami olyanba fektetnék, amiből meg tudok élni.

Lehet akármi, pincérkedés is, ott tudsz szocializálódni is.

2019. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!