Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szeretem, ha gyűlölnek,...

Ha szeretem, ha gyűlölnek, utálnak az emberek, akkor az miért van?

Figyelt kérdés
Olyan boldog vagyok ilyenkor. Jól érzem magamat. Szidom a mai generációt,ezzel is gyűlöletet keltek az emberekben.
2019. jún. 4. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem szereted magad es makacs vagy, ezert jo erzessel tolt el, ha visszaigazoljak hogy teged nem lehet szeretni.
2019. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert mazochista vagy.
2019. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban édesanyád nagyon elhanyagolt és nincs egészséges lelkivilágod.
2019. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fájdalom rossz, és az emberek többsége el akarja kerülni. Te nem bírtad, hogy félsz a fájdalomtól, nem bírtad hogy rosszként tekintesz rá, ezért direkt akarod a fájdalmat. Amit akarsz, attól nem félsz, így elkerülöd a félelmet, és nem csalodsz, hisz azt akarod ami rossz, a rosszat pedig könnyű generálnod.


Ha nem akarnád a gyűlöletet, akkor fájna, mert gyűlöletet látsz mindenhol.

Mondjuk úgy, hogy egy kést szúrtak beléd, te pedig akarod magadban azt a kést, megtanultad élvezni a kés fájdalmát, hogy ne szenvedj tőle. De ettől még kárt tesz benned. Csináltam hasonlót, mint te.

2019. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az anyádat gyűlölöm, az is jól esik?
2021. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkorodban gyűlölet vett körül és ez a te komfortzónád, ebben érzed magad biztonságban. Ha szeretnek, az már gyanús neked. Nyilván sosem szerettek önmagadért.
2021. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!