Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a visszajáró pénzt nem...

Ha a visszajáró pénzt nem adom a kezedbe, az miért zavar téged?

Figyelt kérdés

Vendéglátós vagyok, kasszázom is. Így is gyakran mosok kezet a pénz fogdosása miatt, hát ha még hozzáérnék mindenki kezéhez...

Ha rossz napom van, még meg is mondom. ,,Hiába tartod a kezed, úgysem adom bele".


Miért zavar ez annyi mindenkit, hogy nem adják a markába a visszajárót?


Nem vita alap! Ne válaszolgassatok egymás kommentjére és csak a kérdésre várom a személyes véleményeket.


Köszi!



2019. jún. 4. 16:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
87%

"Egy szóval sem mondtam, hogy nem vagyok bunkó"

Tehát lényegében megkérdezted hogy miért zavarja az embereket ha bunkó vagy?

2019. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
63%
Jobban kedvelem,ha a visszajáró aprópénzt a tenyerembe csorgatják,mivel úgy hullatom a pénztárcámba,hogy közben megolvasom. Ez kb:1 percen belül megvan mindkét részről.
2019. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Bunkók a pénztárosok? Én bevallom, hogy az vagyok, de nem csak a pilt mögött, a való életben is. De hogy a többi pénztáros... Velem soha egyik sem volt az. (talán azért nem veszem észre, mert én is az vagyok), de lehet, hogy Én mindenkinek szimpi vagyok. Talán te nem vagy szimpatikus nekik, nem gondolod?


Mellesleg még tanulok, ez csak diákmeló. :)


26/f

2019. jún. 4. 16:38
 14/41 A kérdező kommentje:
*pult
2019. jún. 4. 16:39
 15/41 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen, tényleg bunkó vagy, ez az igazi probléma itt.


mellesleg hiába utasítgatod a kommentelőket, hogy mire válaszoljanak, egyrészt úgysem érdekel senkit, másrészt meg olyan bicskanyitogató a stílusod, hogy nehéz megállni.

Szóval én reagálok másra is. szívesen.


hát ha nem trollkérdés, akkor mondjuk elgondolkodnék a helyedben, mert ha ennyire kezet akarsz mosni állandóan és félsz, hogy hozzáérj más kezéhez, akkor ott más problémák is vannak.


,,Hiába tartod a kezed, úgysem adom bele".


egyszer majd jön egy erőszakosabb, kevésbé türelmes vásárló, és akkora pofont fog adni, hogy felkelni sem tudzs, aztán majd panaszkodhatsz, h milyenek az emberek.

vagy csak a sok panasz miatt kihajítanak.


egyébiránt nem értem a hisztidet: a kasszások nagy része a kezembe akarja adni az visszajárót, feltételezem azért, mert így gyorsabb.

Egyik boltban van külön ilyen faizé a visszajárónak, de van annyi eszük, hogy amikor pl. reggel sietek, egyből a kezembe adják.

2019. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Most vonatkoztassunk el a pénztől és a diákmelódtól. Egyet kérdeznék: te hogy utazol tömegközlekedésen, ha ennyire utálod a másik ember tenyerét? Egyensúlyozva? Vagy mégis mit teszel, hogy ne érintkezz emberi kézzel-kéznyommal? Sehogy. Na látod. Egyébként ez nem bunkóság, hanem sima undor a részedről. Valamit tegyél ellene, mert előbb-utóbb bedilizel.
2019. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
60%

Arra válaszolok, amire akarok, nem te fogod megszabni, kiskancsó.

Te örülsz neki, ha odakúrom eléd az aprót, hogy ne, itt a két kifli ára, csipegesd fel? Mert nem akarok hozzáérni a koszos mancsodhoz?

2019. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

@15 nem utasítottam senkit, de az oldal szabályzata tiltja, hogy más kommentelőknek válaszolj. Jelentettem is. :)


Egyszerűen szeretem, ha tiszta a kezem. Leszoktam a körömrágásról, de a kézmosás megmaradt.


Tömegközlekedési eszközön sehogyan sem utazom, van a családban 4 autó, köztük nekem is. Életemben kétszer utaztam taxival, mert muszáj volt.

Tömegközlekedési eszközön utazva biztosan nagyon várnám, hogy mielőbb egy kézmosócsap jöjjön velem szembe, jó sok szappannal, amivel alaposan kezet moshatok.


Mint mindenhol, nálunk is vannak biztonsági őrök. Továbbá felhívom szíves figyelmedet, hogy a vendéglátásban dolgozókat fokozottan védi a törvény. Gyorsított eljárásban kerül bíróságra az ügy, ha valaki erőszakot merészelne alkalmazni. Ezt segíti biztonsági kamera, minden sarokban, hangrögzítő rendszer, szemtanúk. Wihihihi

2019. jún. 4. 17:15
 19/41 anonim ***** válasza:

A gyakorin sírtak többen hogy bunkók a kasszások, kiscsillag. Velem normális szokott lenni az összes, mert én is az vagyok velük.

És amúgy igen, majd jön egy vevő egyszer aki bepanaszol a főnöknek és a főnök nem melléd fog állni. Hisz ő a vásárlókból él.

2019. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
44%
OFF: kamukérdés, a kérdező privát üzenetben is küldi a baromságait.
2019. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!