Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oktatóm azt mondta, semmi...

Oktatóm azt mondta, semmi tehetségem a szakmához. Érdemes így elvégezni a sulit?

Figyelt kérdés

Az hogy milyen szakma,az most nem fontos.

Egyik tanárom azt mondta hogy ügyetlen vagyok és szenvedés lesz elvégeznem ezt a szakmát.

Vizsgákon eléggé izgulok és leblokkolok.

Nincs olyan nagy önbizalmam,mint sok csoporttársamnak,akik magabiztosan bemennek és levizsgáznak.


2019. máj. 29. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem mindegy hogy milyen szakma. Pl.rajzhoz hiába nincs valakinek tehetsége, sok éves gyakorlással meg fog tudni tanulni rajzolni.
2019. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Neked van-e kedved hozzá?
2019. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

igen,van.

Csak vizsgákon is sokat izgulok és lehetnék magabiztosabb.

2019. máj. 29. 10:48
 4/15 anonim ***** válasza:

Bizonyítás be,hogy nincs igaza.

Meg tudod csinálni ☺️

2019. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

ha valóban nincs hozzá tehetsėged, akkor hiába vagy lelkes sajnos.

Nem tudom milyen szakmáról van szó. de pl. az egyik rokonon fodrászokat oktat, ő is kénytelen volt őszinte lenni egy tanulohoz. így a lány a suli elvegzese utan olyat kezdett el tanulni ami neki való volt es jol ment neki.

2019. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Középiskolában állandóan volt külön angol tanárom, mert éppen kettes voltam.

A külön tanár soha nem értette miért vagyok kettes, mikor egész jól ment nála.

Az angol tanárom anyámnak azt mondta, hogy én soha nem fogok idegen nyelvet beszélni, örüljön anyám ha átmegyek az érettségin....


Közben volt egy angol anyanyelvü tanárom is, aki néha bejött és csak beszélgettünk. Ö sem értette miért vannak olyan rossz jegyeim...


Most 40 éves vagyok és mind angolul mind németül felsöfokon beszélek és írok... Habár az életem úgy alakult, hogy ezek szembe jöttek. De hát a kedves angoltanárnö elkönyvelt már 17 évesen egy nullának...


Egy szakmánál a legfontosabb, hogy mennyire szeretnéd.

Èn varro tanfolyamot tartok mind gyerekenek, mind felnötteknek. Ès csak is azt látom, hogy az ügyesség és az akarat nagyon egy irányba vezet. Sokszor vannak gyerekeim akik habár azt gondolták, hogy érdekli öket a varrás, de pedig nem, totál unják, és már mennének. AZtán vannak akik elég kis ügyetlenek, de annyira akarják, hogy az a trimeszter végére már mindent ügyesen egyedül csinálnak...

2019. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem biztos, hogy az oktatódnak van megfelelő pedagógiai érzéke. A vizsgahelyzet mindenkire másképp hat. Az se baj, ha szenvedéssel végzed el a szakmát, mert ha szereted, akkor utána, amikor már nincs vizsgahelyzet, majd lenyugszol.
2019. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Utàlom az ilyen oktatókat. Nem alkalmasak arra hogy oktassanak.
2019. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha már elkezdted és befizetted, akkor érdemes befejezni mindenképp. Maximum ha úgy itéled meg, hogy ez valóban nem neked való, akkor nem dolgozol a szakmában.


Ha pedig csak a vizsgákon blokkolsz le és ott vagy kétbalkezes, akkor nem a szakmához vagy hülye, simán csak olyan szintű vizsgadrukkod van, ami nem teljesen jó. :) akkor először próbálj meg azon változtatni!

2019. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az nem derül ki, hogy ezt csak az oktatod gondolja igy? vagy van alapja ami miatt ezt mondja?
2019. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!