Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinaljak a testveremmel...

Mit csinaljak a testveremmel hogy elmosogasson/takaritson maga utan? En ezt mar nem birom?

Figyelt kérdés

32 eves, a csaladi hazban lakunk, egy haztartasban. Nem segit semmit itthon, annyit xsinal hogy megfoz MAGANAK, de ezutan soha sem pakol el magautan, sohasem mosogat el maga utan. Az egesz etkezo /konyha egy disznool.

Etelmaradekot hagy mindenhol,m, amite jonnek a legyek, sokszor Nem eszi meg a kiszedett etel felet ( pl. Risz es hus) es azzal egyutt bedobja a tanyert a mosogatoba, es all a viz, mert minden el van dugulva!! Vagy a fottt tojad hejat siman a mosogatoba pucolja bele.

MINDEN letezo lehetoseget megprobaltam,

-kertem szepen

-kertem csunyan

-lepakoltam a szobaja ajtaja ele (be van zarva a szobaja) az osszes koszos edenyt

Most eldugtam az osszes tanyert/evoeszkozt (csak az o mosatlanja maradt elol) - ilyenkor csak azt az egy tanyert maganak elmossa amit hasznal, de utana az adott koszos tanyert visszateszi a konyhaszekrenyen levo kupacra.

Mar 2hete ott all egy csomo edeny es tanyer es evoeszkoz, es mar buzologni is elkezdett, baromi undorito az egesz, de semmi nem tortenik.

Egyszeruen nem tudom mit csinaljak???

Akar szivatos otletek is johetnek, vagy BARMI


2019. jún. 7. 07:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tudom, ez nagyobb kaliberű dolog, de nem lehet eladni a házat és mindenki menne a maga dolgára?
2019. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval én is egyet értek.

Ez az egy igazi megoldás van szerintem. Vagy felkeres egy szakembert, mert ilyen mértékű igénytelenség szerintem egészséges embernél kizárt. Ahogy mondtad csúnyán is beszél veled szóval tuti hogy vmi mentális v lelki betegsége van.

2019. jún. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!