Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csinos és magabiztos vagy...

Ha csinos és magabiztos vagy bármit megtehetsz?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki már 2-szer évet ismételt és ebben az évben került hozzánk. Kedves és csinos. Tipikus olyan lány aki után megfordulnak a pasik. Ha voltunk valahol mindenki őt nézte meg. Szerintem ez kifejezetten tetszik neki mert egy kivágottabb darabot is szívesen hord.

Ezek mellett nem jár iskolába. Néha láttuk csak, de mindig ki tudta magyarázni. A túl sok hiányzásért is járna év ismétlés, de neki elnézik. Iskola időben folyamatosan a haverjaival lóg.

Az osztály mérges rá, hogy rajtunk az egy igazolatlan órát bevasalják, ő meg nem érdekel senkit.

Mégis nagyon népszerű. Sokan ismerik, sok embert ismer és rengeteg emberrel jóba van. Ha elhivnak a csapatával bulizni akkor ő másnap egy csomó jelölést kap facebookon, én van, hogy egyet se.

Az osztály nem szereti őt. Kibeszélik, amire ad lehetőséget hisz heti egyszer ha megjelenik. Gyakran hazudik is, ami többnyire kiderül, mert ez mindennapos beszéd téma nálunk. Külsősként tekintünk rá.

És amiért feltettem a kérdést: Miért van az, ha megjelenik az osztályban mindenki tök kedves vele?! Értem én, hogy magabiztos és csinos, de amikor fél órával elötte kibeszélik aztán valami csoda folytán összefutunk vele mindenki körbe zsongja. Azonnal megy a "Szia heló puszi-puszi". Teljesen megváltoznak még a lányok is. Rá terelődik a reflektor fény. Miért?!



2019. jún. 7. 12:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

9

A tanárral hiába jópofizik egy bizonyos szint útán, már képtelen megbuktatni.

Egy főnök aki esetleg tulaj is, jóval nagyobb szabadságot adhat neki.

2019. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ők élik az életet könnyű fokozaton, amíg megvan a szépségük. Az okosabbak felkapaszkodnak és meggazdagodnak a "rettenetes harmincas" előtt, amikor már halványul a szépség, a butábbak elszarják az időt és a rosszlányokon végzik meg a napiszaron.
2019. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még nagyon megfogja bànni a làny. Vagy prosti lesz belöle vagy elveszi valami gazdag csàvó. Az a szar ebben hogy egész életében kiszolgàltatott nö lesz. Annàl nincs rosszabb.
2019. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy: Az a baj, hogy nem téged rajonganak körbe vagy hogy rád nem fordít figyelmet a hölgyike?

Ha lány vagy: Valaki több figyelmet fordít rá, de te azt szeretnéd, ha inkább rád fordítaná azt? :)


Amúgy nem lehet, hogy apa/anya ismerős a felsőbb körökben? Ez középsuliban még nagyon számít. Legalábbis nálunk nagyon számított. Az elején még én is nagy mellénnyel voltam a gimiben, de a végefelé (11-12) már úgymond "lepörgött" az, hogy apukám ismertebb személy (és a családi hátterem is megváltozott, valószínő, hogy emiatt máshogy álltam dolgokhoz)

Amikor elkerültem onnan és egyetemre mentem ott már ugye a senki pozícióról indultam, de nem csapott meg annyira szerencsére, mert észbekaptam.

Őszintén szólva, örültem neki, mert felnyitotta a szemem és kiderült, hogy ki igaz és ki nem körülöttem :/

Viszont a kérdésedre válaszolva: igen, úgy tűnik igen, de azt is ésszel kell, mert nagyon meg lehet szívni.

2019. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm mindenki válaszát! Akit érdekelnek a fejlemények azoknak egy kis olvasnivaló:D

Tehát. A nyáron egyáltalán nem beszéltünk az említett lánnyal. Ahogy elkezdődött az iskola, az első napon láttuk. A többin nem. Ment a tanácskozás hogy mi lehet vele. Egyre jobban mérges lett rá mindenki.

Pár hete kiderült, hogy terhes lett,a már sokadik barátjától. Gazdag pasit akasztott le magának a nyáron és gyorsan "véletlenül" teherbe esett. Iskolába nem jár azóta se, hogy ne látszódjon a hasa (az ő elmondása szerint). A babaváró képeket pedig tolja ki facebookra. Itt állunk közel az érettségihez és nem jár órákra. Nem valószínű, hogy átmegy majd.

2019. nov. 14. 15:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha magabiztos vagy, igen. A csinosság hogy hogyan jön ide.., hát neked is negatív értékű a világról alkotott ismereted.
2019. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért a gazdagság is egy relatív dolog. Százmillióknak is bőven a seggére lehet verni. Pláne ha ostoba az illető. A pasi pedig ostoba, okos férfinak nem lesz véletlenül gyereke. Szerintem 30 éves korára nagyon pofára fog esni a csaj.
2019. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!