Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én undorodok a ribizliktől,...

Ha én undorodok a ribizliktől, akkor én normális vagyok, vagy incel?

Figyelt kérdés
Tényleg ki nem állhatom,amikor valaki csak azért ismerkedik velem,mert szexelni akar,vagy arra utal. Képeket küldözget a seggéről,és ez egyszerűen undorító. Miért nincsen normális lány? Miért csak a szex érdekli az embereket? Ez a divat mostanában? Én nem ilyenre vágyom.
2019. jún. 7. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Incel biztos nem, mert egészen más kategória. Azokra mondják, akik nem tudnak a nőknél érvényesülni és őket is okolják érte. Az incel kényszerhelyzetben van, mert ismerkedne, de nem tud. Te viszont szándékosan utasítod el őket.

Normálisnak mondható, sajátos értékrenddel ami esetleg megnehezíti a párkeresést az igényeid miatt.

2019. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Pont ez lenne a normális!


Én tudom, hogy miről beszélsz. Dugásra viszonylag könnyen lehet találni lányokat (én veled ellentétben bevallom, örültem az ilyen alkalmaknak), de komoly kapcsolatra nagyon nehéz. Ezek amúgy sokszor aranyos lányok, lehet velük beszélgetni meg ellenni, nincs a homlokukra írva, hogy "ribizli". Illetve nem csak azért nehéz amúgy mert sok a ribizli, hanem sok a megközelíthetetlen, zárkózott, "nehogy hozzám merj szólni" kisugárzású lány. Nekem most sikerült komoly kapcsolatot találni, de inkább csak "jókor voltam jó helyen", tényleg nem egyszerű ilyen lányt találni.


Ja meg kedvencem, amikor komoly kapcsolatot akar, de előtte azért végigment rajta a fél város. Ő persze csak "élvezte az életet", miért is ítélem el, hiszen most már megkomolyodott (én értelmezésemben inkább kiégett....). Ha valakinek az ára nem olyan régen egy koktél / kefélés volt a discoban, akkor én aztán nem fogok neki udvarolgatni. Egy koktélre hajlandó vagyok meghívni én is, de többet nem teszek meg érte.

2019. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem incelség.

A te dolgod, hogy mit akarsz, vagy mit nem akarsz egy kapcsolattól.

Viszont azt azért remélem, hogy emberileg ugyanígy lenézed azokat a férfiakat is, akik kéretlen f...szképeket küldözgetnek, és minden áron dugást akarnak...

2019. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális vagy, több ilyen pasi kéne mint te, kérdező. Ismerkedj a számodra szimpatikus lányokkal, idő után kiderül, hogy mik a szándékai. De úgyis látni fogod, hogy ki az aki komoly kapcsolatban gondolkodik.
2019. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

TÖbb normális lány van mint gondolnád, csak az a gyanúm, hogy nem így ismerkedik... s nem is online.

Mellesleg a felvilágosodás oly nagy érdeme ez... a mai lányok úgy akarnak szeretet kivívni ha már a szülőktől nem kapják meg, hogy a testüket mutogatják, mert azt tapasztalják ez beválik... szomorú.


Ez nem undorító, hanem egyszerű kórkép. Keresd azok társaságát akik biztos, hogy nem ilyesmivel keresik a figyelmet. A net erre nehéz terep, mert nem szűkít, hanem pont hogy tágítja a tengernyi medert… mert míg egy művészeti iskolában pl. legalább hasonló érdeklődésűvel tudsz összeakadni, itt a legócskább ostoba libát is eléd sodorhatja a szél, anélkül hogy rádöbbennél a valóságban össze sem akadnál vele...

2019. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!