Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen ember intro vagy...

Egy ilyen ember intro vagy extrovertált?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy szeret bulizni és emberek között lenni, mint elmenni egyedül túrázni és valahol leülni, ahol nincs senki és akár olvasni vagy bármi?
2019. jún. 9. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább extrovertáltnak mondanám. Bár nem lehet mindenkit besorolni az egyik vagy a másik kategóriába. Az extrovertáltak is szeretnek néha egyedül lenni, és az introvertáltaknak (nem antiszociálisaknak) is van igényük a társaságra.
2019. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy ambivertált, ami azt jelenti, hogy a kettő keveréke. Én annak mondanám. De hogy őszinte legyek, szerintem nincs olyan sok ember aki totálisan extro vagy introvertált, ezt inkább úgy kell elképzelni mint egy skálát.
2019. jún. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!