Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy teszitek túl magatokat a...

Hogy teszitek túl magatokat a lelki gondokon? Ha olyanok bántanak meg akiknek nem tettel ŕosszat csak jót es igazsagtalannak erzed?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 11:53
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom túl tenni magam.
2019. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dühöngök picit, aztán okulok a hibámból. Igyekszem nem belecsúszni a mártírkodásba, önsajnálatba, az nem vezet sehova. A rossz dolgokból is van mit hasznosítani.
2019. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megváltozik velük a kapcsolatom. Elkönyvelem, hogy mégsem állunk olyan közel egymáshoz, mint gondoltam. Tudatosítom magamban, hogy ezentúl figyelek arra, hogy mit mondok el nekik. De olyan is volt, akivel meg is szakítottam a kapcsolatot. Nem mártírkodom, ha valami nem működik, akkor én nem erőltetem.
2019. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En se tudom túl tenni magam. Alaptalan rosszindulatú pletyka miatt kiközösítenek.Ezt hogy kezelnetek?
2019. jún. 11. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

“Alaptalan rosszindulatú pletyka miatt kiközösítenek.Ezt hogy kezelnetek?”


Önérzetesen. Voltam ilyen helyzetben, sógorom nagyon beteg volt (rák) nővérem tőlem kért pénzt valami méregdrága, csak külföldről beszerezhető gyógyszerre. Küldtem is rendszeresen, utólag mégis azt terjesztette, hogy én magára hagytam őt. Erre gondolhatod, a fél család megutált... én meg úgy voltam vele, hogy aki szeret annyira, hogy odajön és megkérdezi, hogy mi történt, annak elmondtam, aki meg képes volt elhinni rólam és ítélkezni, azokat leszarom, velük azóta sem beszélek. Látszatkapcsolatokra nincs szüksége senkinek, így legalább csak azok maradtak az életemben, akikre tényleg számíthatok, akiknek jelentek valamit.

2019. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt tartom igazságtalanságnak, hogy másnak simán minden össze jön az életben, úgy hogy csak a dolgát csinálja, más meg akár hogy szenved, akkor sem jönnek neki össze a dolgok. Na ez az igazságtalanság.
2019. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem könnyen...Nemrég egy kolléganőm viselkedett velem fizikálisan durván(lehajoltam valamiért,erre gondolt egyet,és fölülről lenyomta a fejem)pedig soha egy rossz szót sem szóltam hozzá.Férfi vagyok,még mondják,hogy mennyire agresszívak tudnak lenni a férfiak,hát nők között ugyanannyi barom állat van.Az alap az,hogy innentől elkeztem nem köszönni neki,semmibe venni,de fontolgatok valami lightos bosszút.Mondjuk ugyanezt megteszem vele.Majd kiderül.Túlspirázni nem akarom,hülyéken idegeskedni folyamatosan,nem túl kifizetődő.
2019. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!