Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki hogyha egy 38...

Nagyon ciki hogyha egy 38 éves /hetero/ mérnök családapának a hobbija a varrás és kötés?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen mikor mesélik az iskolában a gyerekeim hogy mi az apjuk időtöltése akkor kiröhögik őket. Ha meg valaki megtudja akkor a minimum hogy pofánröhög.
2019. jún. 11. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. 21 éves elég férfias felépítésű ember vagyok és nagymamámmal egyszer vartam 15 évesen és élveztem, csak kicsit sem érdekel meg szabadidőm nincs rá így nem csinálnám...


... de megértem azokat akiknek tetszik.

2019. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, az öccse gobelinezik.
2019. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Anyum 47 éves és imád autót szerelni.. Neki ez a hobbija..Imád tapétázni, festeni is.
2019. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szokatlan, de nem ciki szerintem. Elég nagy tirpák lehet, aki ezért kiröhög.
2019. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Igen, az😂😂😂😂
2019. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó dolog. Az én apukám pár évig dolgozott ruhagyárban. Varrt is nekem egy kisködmönt macis felvarróval a hátulján. Hasznos tudás és aranyos hobbi, nemtől függetlenül. :)
2019. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak váratlan. Ez a váratlanul jött információ okozza náluk a nevetést, nem gondolnak bele hogy ciki e vagy sem, szimplán csak váratlanul éri őket és nem tudják hogy lereagálni így elnevetik magukat, pl mint a "Pusztító" című filmben, amikor Stallone mondja hogy "Varrónő leszek? Hát ez marhajó..." azon a jeleneten sem azért nevetünk mert varrni gáz dolog, hanem mert szokatlan egy benga kigyűrt férfi szájából hallani hogy ő varr, ez a csattanós poén lényege, és ezért nevetik el az emberek magukat amikor mondod nekik, felkészületlenül érte őket, ez van, biztos vagyok benne hogy nem gúnyolódni akarnak, és nem is taplók.
2019. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember, akit én legjobb varrónak tartok, férfi.


[link]


Úgyhogy egyáltalán nem ciki, sőt.

2019. jún. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztoan aranyos, es vegre nem egy tomeghobbi. Szerintem kulonlegesse tesz es aki rohog annak valoszinu nincs olyan hobbija, amit szenvedellyel csinal. Nagyon is csinald foleg ha boldogga tesz, bar en ismernek ilyen "nem tomeg" embereket. :)
2019. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!