Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatal lànyok, nök miért...

A fiatal lànyok, nök miért csodàlkoznak hogy megbàmuljuk öket ha ennyire lengén öltözködnek?

Figyelt kérdés
Hisz férfiak vagyunk ez természetes. Mindig làtom rajtuk zavarja öket de hàt most mit tehetek?? Férfi vagyok. Miért lepödnek meg?? Esetleg félhetnek?? Eléggé le vsgyok most szörösödve. Lusta vagyok borotvalkozni ebben a melegben😂😂😂

2019. jún. 13. 20:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

4# Egy sima, rövid ujjú póló, short és cipő vagy szandál kétlem, hogy egyenlő azzal, hogy mindent kitennék a kirakatba, mert nem így van. És lám, mégis tátja mindenki a száját. Pedig kb ilyen szettekben járok:

[link]

2019. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves vagy kérdező?

Tényleg olyan vagy mint valami ösztönös lény. Fiú vagyok , mégse bámulom a csajokat sehol, mert tudom nem illik meg egyébként is ismeretlenek.

2019. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
16%
miért ne illene? miért ne lehetne a csajokra ránézni?
2019. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Igen zavar hogy egy darab húsnak tekintenek. Lehet kultúráltan odapillantani, de lehet nyálcsorgatva bámulni. Utóbbi gusztustalan és félelmetes dolog. Nem azért öltözünk lengén hogy felhívjuk magunkra a figyelmet (ok ilyen is biztos akad) hanem mert kánikula van
2019. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%

15# Én nem fogok hőgutát kapni és rosszul lenni a melegben, csak hogy azt hidd, igazad van.

Pillantás az hízelgő, bámulás az bunkó. Sajnálom, ha ezt az ovis szintű illemet nem tanították meg neked. :/

2019. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
6%

A szituáció másik oldalán meg... 🙄


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%

"hàt most mit tehetek?? Férfi vagyok."


- Maúnika, de hát én FÉRFI VAGYOK, nem tudom irányítani a saját cselekvésemet!!! Ráugrok a kecskére is és megdöngölöm, mert olyan erotikusan nézett!!!

2019. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%

Bikiniben rosszul vagyok a szabadban, nem bírom a meleget. Nehogy már pulcsiban járjak mert valaki teve volt előző életében és bírja a meleget.

És magyarázza már el valaki hogy egy térdig érő, melleknél is takaró ruhában mi a magamutogatás?

2019. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%
Imádom, hogy ez is valahogy csak ebben az irányban igaz... A nők mintha nem annyira bámulnák meg a férfiakat, ha trikóban vannak. Nyílván az is előfordul, de hogy egy nő ne lehessen shortban pár undorító, kanos hímek miatt, az szánalmas.
2019. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, én ismerek néhány férfit, akik nem rekedtek meg egy evolúciós zsákutcában és ember lett belőlük.


Felesleges hivatkozni arra, hogy "férfiak vagyunk", szerinted ez mentség arra, hogy ösztönlény módjára bámuld azt, akin rövidnadrág vagy szoknya van.


Megsúgom, hogy a férfiak nem így viselkednek, maximum azok, akiknek nem jut nő és úgy viselkednek, mint a kanos orángutánok.


Nem mellesleg 40 fokban mászkáljanak szkafanderben, mert neked feláll a 10 centis cerkàd attól, ha látsz egy nőnemű lényt?


Úgyhogy arra kérlek, hogy ne járasd le a férfiakat ezzel a hülye szöveggel és ne írj ki naponta 20 kamukérdést a nőkről, a szúnyogokról meg a fűnyírásról!

2019. jún. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!