Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatal lànyok, nök miért...

A fiatal lànyok, nök miért csodàlkoznak hogy megbàmuljuk öket ha ennyire lengén öltözködnek?

Figyelt kérdés
Hisz férfiak vagyunk ez természetes. Mindig làtom rajtuk zavarja öket de hàt most mit tehetek?? Férfi vagyok. Miért lepödnek meg?? Esetleg félhetnek?? Eléggé le vsgyok most szörösödve. Lusta vagyok borotvalkozni ebben a melegben😂😂😂

2019. jún. 13. 20:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
42%

én inkább pitsagatyás lányoknál szoktam nehezen kezelni magam. de annyira rövid rajtuk, hogy kb a boxerem hosszabb és kevésbé vág a fenekembe. legutóbb egy csaj olyan felsőben volt a boltban, hogy egy bikini többet takar.


szerintem nem azoknak szólt a kiírás akik térgid érő cuccban járkálnak...

2019. jún. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%
Megnézni és bámulni nem ugyanaz
2019. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%
Három másodperc. Ennyi az a intervallum ameddig szemedet a nőre vethetjük, ezen felüli már fenyegető. A lényeg az lenne, hogy lopva nézd közben vizualizáld a látványt az esti recsihez. :) bár az internet korszak előtt volt divat az emlékezetből merített...ma már készen kapsz mindent, fantázia nélkül.
2019. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
70%
Persze ,hogy lengén öltöznek van kint vagy 30 fok ,még fürdőruhába is meg lehet dögleni🙄. Plusz egy lányon több ruha van alapból mint férfin ugyanis ott a melltartó ami marhára melegít. A bámulás meg igen is zavaró mert nem egy kirakati bábu vagyunk amit bámulni kell. A másik meghogy nem lehet tudni miért bámul az illető. Azért engem zavar ha pl elkezdi a seggem nézni és elképzeli milyen lehet beleharapdálni. Plusz ha valaki hosszasan néz olyan érzés mintha tervezne valamit. A bonusz amikor még utánnunk is jön, vagy ránkfütyül. Értem hogy egyeseknek tetszik a látvány, de szerintem mindenki kezelje diszkréten a véleményét.
2019. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
52%
És mégvalami. Attól hogy valaki pi.csa gatyába van az nem azt jelenti hogy a férfinak teszi ki magát hanem mert azt szereti vagy az kényelmes. Ha már itt járunk a csávók meg félmesztelenre vetkőznek,pedig nem a srandon vannak. Hosszú távon elhiheted őket is zavarná ha mindenki csorgatná rá a nyálát:)
2019. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
29%

a nők imádnak áldozatpózban tetszelegni és panaszkodni, de valójában örülnek, ha megnézik őket (már ha jópasy teszi természetesen), mert jót tesz az önbizalmuknak és "szükségük van megerősítésre".


de persze ez a legritkábban vallják, helyett jön a mellébeszélés, hogy "csak melegünk van" meg a többi baromság.

hogy is fogalmazzak, hogy ne legyen nagyon bunkó: a legtöbb nő igazából egy önbizalomhiányos nagyra nőtt hisztis kislány, borzasztóan kiszámítható viselkedéssel.


"Mindig làtom rajtuk zavarja öket de hàt most mit tehetek"


ha nem vagy jóképű, szedj fel 10 kg izmot, mint én, egyből tetszeni fog nekik.

2019. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Attól hogy valaki pi.csa gatyába van az nem azt jelenti hogy a férfinak teszi ki magát hanem mert azt szereti vagy az kényelmes."


Azért élvezitek ti a buta,nyálcsorgató férfiak sóvárgását,ez így őszintébb.

Élvezitek,mert hatalmat ad.Jó móka.Nincs ezzel baj.

Persze szólj,ha hazudok.

2019. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
70%

Hát én baromira nem élvezem ha egy szendvicsnek néznek. De a férfi meg miért hiszi azt, hogy minden nő neki akar tetszeni? Szóval a férfiak azért vetköznek félmesztelenre mert a hasszörzetükkel probálják elbűvőlni a csajokat? XD


Amúgy sztem ne tegyél úgy mintha tudnád hogy minden nő a tekintetedre vágyik. Nem a bokkal van baj,hanem azzal ha valaki kutya modra csahol minden lépésnél ami már izléstelen. De persze ezt egy pasi se fogja érteni mertha egy csaj jönne velük szembe a farkukat bámulva , még a legtöbb dicsekedne is vele ,meg nőne az egoja aztán ,játszaná a sértődöttet,hogy jaj a csaj megbámulta a farkamm miért kell ilyen primitívnek lenni. Nehogy úgy tegyél mintha a csávók ezt nem élveznék🙂 Csak tudod. Nőből keveseb van aki úgy sétál az utcán hogy rámereszti a szemét pl a pasi nemiszervére mert duzzad a slicce,aztán még ráfülyűl.

2019. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Már az is kamu, hogy melegem van? Jézusom... XD
2019. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
86%

Az ilyenek miatt szégyenlem hogy férfi vagyok !!! Hogy lehet vaaki ekkora marha mint ti? A férfiák jétszék már az áldozatot lassan. Tiszta gáz. Nem lehet melege egy nőnek..úr isten.. Mert te annyira értesz hozzájuk,hogy tudod ki mit érez ha bámulják. És ha lenne egy kislányod akit bámulnának szerintem még te lennél felháborodva.Egyáltalán minek kell b+ bámulni bárkit?? A mozgássérültet is bámuljuk már meg tuti jól fogja érezni magát. Úgy tesztek mintha nem láttatok volna még nőt.Haverjaim is tisza égők hogy elmegy elöttük egy lány szoknyába és probálnak alá benézni aztán utánna kiabálnak..Meg ember. Az hogy valakinek van egy ruha stilusa k.rvára nem mind miattunk veszi fel.. Én sose gondoltam hogy miattam öltözne ki bárki. Ennyi előítéletet.Meg nem értem. Mit kell nézni egy nőn? Ha én nézek egyet max az arcát hogy szép e meg azon látszik a legtöbb érzelem..nem a seggeket meg a melleket kéne bámulni. Ne hozzatok már ennél is nagyobb szégyent a férfi nemre.


Kérdező neked meg. Van már 100 ilyen kérdés ez meg csak vitára jó. Valakinek bók ha nézik valakinem nem! Ha te ülsz és elkezdelek bámulni rámszolnál hogy mi ilyen érdekes. Ismerem a férfiakat. Semmivel nem vagyunk különbek. Én is agyf.szt kapnék ha mindenki megbámúlna mert rövid gatyába tolom csubakka lábakkal nyáron.

2019. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!