Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kapok bunkózást és...

Miért kapok bunkózást és távolságtartó viselkedést olyan emberektől, akikhez kedvesen megpróbálok közeledni?

Figyelt kérdés

Nagyon nem megy nekem az ismerkedés másokkal, egyetemi társakkal, de már középiskolában se ment. Én megpróbálok hozzájuk kedvesen, barátságosan közeledni, és csak elutasítást, bunkózást, ellenséges viselkedést kapok tőlük. Vannak, akik meg élőben még köszönni se akarnak nekem.

A kérdésem az lenne, egy barátságos közeledés mi miatt válthat ki ellenséges reakciókat másokból?


2019. jún. 16. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátságos közeledés még nem azt jelenti,hogy feltétlen azt is fogod visszakapni.A kedvességet,szeretetet nem lehet másokból kicsikarni,tudom nem tetszik,de ez van.Én is szívtam már meg,hiába voltam kedves.Ha nálad ez túl sokszor fordul elő,akkor érdemes elgondolkozni,esetleg rosszul csinálsz valamit.Túl nyomulós vagy,nyalizós,esetleg külsődön érdemes változtatni valamit? Sajnos pusztán kinézet alapján is elutasíthatnak valakit,főleg fiataloknál van ez.
2019. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarnak veled barátkozni,terhes tud lenni a közeledésed.

Én pl.nagyon értékelem,ha valaki ezt észreveszi.

2019. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert erre Mo.-n nincs igény, csak a bunkózásra.
2019. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!