Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is megbámulnak az...

Titeket is megbámulnak az emberek, és ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom akárhová megyek tíz emberből minimum nyolc ember megbámul. Úgy néz rám némelyik emberke, mintha embert őltem volna. Ismerőseim is mindig mondják hogy megint bámul valaki. Nem, nem képzelem be, és nem is hallucinálok. Állandóan ez van, folyamatosan az arcomba bámulnak és hiába nézek rá, nem néznek el akkor sem. Nem a ruházatomat nézik, hanem az arcomba bámulnak. Az arcomon sincs semmi fura, kivetni való. A fiatal lányok rám se mernek nézni, az idős f..ziktól a fiatal gyerekekig, a felnőtt korú nők is ugyanezt csinálják. Teljesen átlagos vagyok, nincs rajtam semmi furcsa. Komolyan mondom, hogy lassan agyf***szt kapok,ugyanis rettentően frusztrál és idegesítő. A kérdésem az, hogy az emberek miért bámulnak más embereket? Mi oka van rá? Titeket is megbámulnak, ha igen miért? Kiket szoktak megbámulni / nézni az emberek? Várom a normális válaszokat!


Köszi!


22F



2019. jún. 19. 11:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Engem (valószínűleg) azért szoktak megnézni, mert magas vagyok. (184 cm)

Többször is volt már olyan, hogy ránéztek az arcomra, majd le a lábamra, majd végig fel, és megint az arcomra. Engem nem érdekel, hadd nézzenek, azért van a szemük. Van, hogy én is elbambulok, és úgy tűnik, mintha bámulnék valakit, pedig fejben tök máshol járok..

22N

2019. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%
Igen, engem igen, elég sokszor, mert vak vagyok. Éppen ezért csak úgy értesülök erről, ha az aki velem van, elmondja.
2019. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Engem is kimondottan irritál, tapló dolognak tartom. Ha valami érdekeset (ritná3fordul elő) látok, stikában szoktam megnézni és nagyon gyorsan. Ha véletlen észre is veszik, nekem kellemetlen és azonnal kapom is el a tekintetem, ezért nem értem, hogy ha én veszem észre, hogy néznek, hogy hogy bámulnak tovább pofátlanul. Egyébként nem tudom mivel magyarázni, mert ha szabadidő van rajtam, smink nélkül vagyok, akkor is... Az energiák, kisugárzás, nem tudom. :D Először azt hittem főleg ránk, magyarokra jellemző ez, de külföldön is ezt tapasztalom.
2019. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért lettem lepontozva, nem mintha ez bármiben is hátráltatna az életben, de remek visszaigazolás számomra, hogy mennyi sértődékeny ember van itt is.

Hozzáteszem engem is rengetegen megbámulnak, a tömegközlekedés konkrétan egy rémálom számomra, de erre akkor sem gyűlölettel kell válaszolni. Én már leteszteltem, hogy van, mikor észrevétlen tudok maradni, máskor meg már eskü a veréb is engem néz. :D

2019. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Valaki írta hogy idegbetegnek tűnök. Kérdezem a válaszólótól, hogy miből ítélted ezt meg? Kivánom hogy mindennap bámuljanak meg az emberek.
2019. jún. 19. 13:59
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Sokszor én is úgy érzem hogy néznek az emberek az utcán. Pedig nincs rajtam semmi furcsa. Szerintem átlagosan nézek ki. Engem is eléggé idegesít ez.
2019. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Azt én írtam, és tényleg elég indulatos vagy.


"Már neharagudj, de hogy képzelném be mikor látom hogy bámulnak ??"


Én hol írtam ilyet, hogy bármit is beképzelsz? Az, hogy Te vonzod be, az rohadtul nem azt jelenti.


A jó kívánságokat pedig köszönöm. Remélem felfedez egy modellügynökség.:)

2019. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Én is remélem.
2019. jún. 19. 14:23
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Tegyél fel képet és megmondjuk, ha fura rajtad valami.

Engem is szoktak bámulni, de én többször megkaptam, hogy ronda vagyok, szóval tudom az okát.

2019. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
40%

Nah,ez fura, azt hittem csak velem történik ilyen, hogy ennyire bámulnak. Már az ismerõsöm is szóvá terre azt mondja, úgy néznek rád ezek a lányok mintha Meg akarnának ölni.

Anyukám nem hiszi El, hogy bámulnak, azt mondja én biztos beképzelem.

Hát elég pofátlan dolognak tartom, egyébként nyáron napszemüvegben jobban érzem magam, mert eltakar, de valahogy még akkor is bámulnak.

Van egyfajta kisugárzásod szerintem, azért, néznek egyfajta magabiztosság vagy ilyesmi a járásodban?

Velem konkrétan megtörtént, hogy a pirosnál álltunk és egy ember hátra isfordult mikozben en napszemuvegben voltam szóval semmit láthatott belõlem.

2019. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!