Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan valaki az életetekbe...

Van olyan valaki az életetekben, aki szinte folyamatosan hazudik?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul viselem, hogy egy közeli családtagom mindig minden helyzetben hazudik. Nyilvánvalóan nem csak nekem, ez valami "életforma", de már nagyon fárasztó és irritáló. Nem szeretek vele beszélgetni, mert nála úgy tűnik, az sem igaz, amit kérdez. Viszont néhány hetente biztosan találkozunk, tehát a társalgást, beszélgetést nem tudom kikerülni.


Igazság szerint én többek között emiatt már évekkel ezelőtt megkértem, hogy hanyagoljon, de néhány hónapja nyitottam felé, megkérve, hogy akkor tartsunk kapcsolatot, ha ez őszinte. Csak annyit mondjon magával kapcsolatban, amit őszintén szeretne megosztani velem, nem kell a kamu.


Semmi nem változott úgy érzem, egy ártatlan sztorin keresztül (amit nem is kellett volna egyáltalán elmondania) világos lett számomra, hogy hülyének néz.


Ezt nem értem, minek kell neki a velem való kapcsolat, ha ugyanazt csinálja, mint azelőtt, holott a "játékszabályokat" nagyon világosan tisztáztuk.



2019. jún. 22. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ugyanazok az érzéseim mint neked. Amitől mégis működik, azt a 10-es válaszoló fogalmazta meg jól, hogy nincs felém ártó szándéka. Csak szeretne szegény többnek látszani...

Nagyjaból egy idősek vagyunk (50 felé járó nők vagyunk), egy faluban élünk, mi jobb módúak vagyunk, ők nagyon szegények,talán ez is az okok között van....

2019. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8-as voltam
2019. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát, igen, ahogy utaltam is rá, évekig nem tartottam vele a kapcsolatot, mert egy "ártatlan" hazugsaga miatt nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem, ráadásul az már akkoriban az utolsó csepp volt a pohárban.


Szerencsére nem vagyok haragtarto, de nem akartam hasonló helyzetbe kerülni, így évekig távol tartottam magam tőle. Mivel közeli csaladtag, úgy döntöttem adok még egy esélyt ennek a kapcsolatnak.

De most mégis rossz érzésem támadt, lehet, jobb lett volna "hagyni a francba".

2019. jún. 25. 22:06
 14/14 A kérdező kommentje:
Az fontos momentum volt a kapcsolat megszakításakor, hogy az egész sz@rkavarast letagadta, pedig totális lebukás volt, értelemszerűen nem is kért elnézést sem.
2019. jún. 25. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!