Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem folyamatosan bántalmaz...

Férjem folyamatosan bántalmaz mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjemmel 5 éve vagyunk együtt ebből 2 éves házasságunk van, van 2 gyermekünk egy 4 éves és egy 2 éves mikor ittas akkor nincs különösebb gond vele fe másnap mikor jozanodik ki akkor van mikor a gyerekek elött van mikor a gyerekek alszanak vagy épp játszanak akkor bántalmaz nem tudom mit tegyek, nincs se megtakaritásom se házam ahova tudnák menni gondolkodom hogy elválok töle de sajnos az én helyzetembe nehéz mert nincs pénzem ügyvédre meg az a nagy helyzet hogy szeretem még és belegondolva nagyon nehéz kérlek segiteásetek nekem.
2017. dec. 11. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Cserébe te is alkalmazz "bántalmazást". Például ne kapjon enni. Ne kapjon vasalt tiszta ruhát. Ha valamit meghagy a kutya, abból is ehet. Persze ha hajlandó normálisan viselkedni akkor ne büntesd.

Ha netán el is panaszolná például a munkahelyén hogy nem adsz neki mosott ruhát, akkor ne is tagadd, hanem az okával egészítsd ki, hogy a kocsmát látogatja a családja helyett.

2017. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hívd fel ezt a számot, akár most, este 10-ig elérhető és ingyenes. Nem kötelez semmire, és tudnak segíteni, tanácsot adni.

2017. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül be kell adni a bíróságon a válókeresetet, ügyvéd nélkül is megteheted. Kérjél segítséget értelmes rokonodtól, ismerősödtől. Ha nyoma is van a bántalmazásnak, menj orvoshoz és vetess fel látleletet (bár az néhány ezer forintba kerül). A kormányhivatal gyámügyi osztályán is bejelentést tehetsz, távoltartást kéne a férjed ellen kérni a bíróságtól. Ne szeresd, mert egy agresszív állat, aki nem fog megjavulni, akármit is ígér. A szüleidhez nem tudsz visszaköltözni ideiglenesen?
2017. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel és add be a válókeresetet. Van kirendelt ügyvéd.

n25

2017. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
És a házasság előtt nem volt ilyen?
2017. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊😊
2017. dec. 11. 19:39
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagymamámhoz tudnák vissza menni. Az a baj hohy van két gyerköc és igényt tart rá. Mondta nekem hohy ha be adom a vállás ne gondoljam hogy a gyerrkek velem maradnak. Ezért félek mert a gyerekek a mindeneim és nem adom oda neki. Ezért kellene ügyvéd. De van ilyen esetbe kirendelt ügyvéd is ?
2017. dec. 11. 19:42
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

"És a házasság előtt nem volt ilyen?"

Esélye se volt megismerni. Összefeküdtek párszor és már terhes is volt az első pulyával... 4 éves és 5 éve jöttek össze, számold ki. Szánalmas.

2017. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Csak nem gondolod, hogy az fog történni, amit ő akar? Bizonyítani kell, hogy alkoholista, akár tanúkkal is, és kizárt, hogy neki adnák a gyerekeket. Van fizikai nyoma a bántalmazásnak? Mit szeretsz valakin, aki megfélemlít és fenyeget?
2017. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
lálelet, feljelentés ---> válóper, vagyonmegosztás
2017. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!