Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire számít a...

Szerintetek mennyire számít a kinézet egy embernél?

Figyelt kérdés

Az igényesség és az ápoltság egy alap dolog, viszont a szépség és a testalkat mennyire számít nektek? Igaz az a mondás, hogy a külső megfog a belső megtart?

Köszönöm a véleményeket.



2019. jún. 22. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt időszak, amikor számított számomra a külső. De kezdtem észrevenni, hogy sokan olyanok, mint az almák: kívül szép, belül rohadt.

A neten lévő nők szépsége nagyon csalóka, mert a valóságban ilyen nincs.

2019. jún. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Számít, eléggé. Ha csak a belső passzol, akkor jó barátok leszünk. Ha viszont vonzódom hozzá szexuálisan is, akkor tökéletes minden. Nem ideálok vannak, hanem egyszerűen tetszenie kell az adott embernek, valamivel meg kell fogjon.
2019. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 nemaRendőrség ***** válasza:

Az egyik legnagyobb társkereső oldal a világon(okcupid), rendszeresen végez kutatásokat, felméréseket.

Megállapították, hogy a férfiak normálisan látják a nőket, kb haranggörbe eloszlásban, a legtöbb átlagos, de van bőven szép és csúnya is.

A nők szerint a férfiak 80%-a átlag alatti külsővel rendelkezik, a legjobb 10%-ba hibahatár környékű szám jött ki, kvázi nincsenek 10/10es pasik nők szerint.


A férfiaknak jobban számít a nők külseje, de sokkal kedvesebben pontoznak, a nőknek kinézeten kívül számít más is, de durvábban is pontoznak.



Személyes vélemény:

Egyéni preferncia minden. Számomra a barátnőm a leggyönyörűbb nő, kb egy évvel a találkozásunk előtt csináltam egy listát hogy milyen asszonyt akarok, szerencsém volt.

Ellenben tudom hogy 100% hogy egyik haverom sem jött volna össze vele, mert észrevehetően magasabb náluk, vagy legjobb esetben egymagas, én is csak pár centivel verek rá, ha leülünk már ő nyer. A legtöbb férfi meg fél a magas nőktől, ő pedig egy szőke amazon.


Értelem szerűen a személyiség is fontos, randiztam már olya nővel párszor aki jól nézett ki, de olyan szinten elviselhetetlen volt a személyisége hogy a végére már taszított

2019. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!