Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fogadják el az...

Miért nem fogadják el az emberek, ha valaki "fura"?

Figyelt kérdés
Például ha iszik, cigizik, vagy gyakran aggresszív, az teljesen rendben van. Ha viszont van valamilyen, amúgy tök ártalmatlan fétise, akkor viszont teljesen elzárkóznak tőle.
2019. jún. 23. 18:21
1 2
 1/12 Miss Endzsi ***** válasza:
53%
Te vagy a szívhallgatós, vagy a bombanős, harisnyás fiú? Melyik vagy mesélj róla.
2019. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
mert ez egy elcseszett világ lol
2019. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Te a lábfetisiszta vagy?
2019. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a saját érzésük, semmi köze nincsen az objektív valósághoz. Valami irritálja őket belül, olyasmi, ami őbennük van ennyi.
2019. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én lábfétises vagyok, amit nagyon kevesen tudnak a környezetemben (na meg itt a GYK-n). A lábfétis nem feltétlen feltűnő, ha nem egyből ezzel kezdni az ember, így összehasonlítva más, egyéb "furasággal", van egyéb is, ami nem látszódik, érződik elsőre, így 2×-esen szokatlan az átlagembernek, mint a megszokott cigi, drog, alkohol, nőzés, agresszivitás, stb. A megszokott ezért elfogadottá válik, a félig-meddig tudott meg nem.

Fordított világban élünk.

2019. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert a ciginek, az alkoholnak ősi hagyománya van, már a középkortól kezdve velünk vannak és ez soha nem volt büntetett. Ellentétben a szexualitás mindig is tabu volt, most is tabu, sőt, régen ki is végeztek embereket amiatt, hogy egyáltalán élvezni merték a szexet.


Ma ez annyiban másabb, hogy mindenhonnan a szexualitás ömlik felénk, de mintha egy üvegablakon keresztül nézhetnéd csak - mint egy kutya, akit szájkosárral bezárnak egy kolbászokkal teli ketrecbe. Nézd csak meg a női ruha- fehérnemű- és fürdőruhareklámokat. Vagy kapcsold be a tévét és nézz meg egy filmet. Most ott tartunk, hogy amíg eladnak neked valamit, addig lehet szó a szexualitásról, egyébként ugyanolyan tabu, mint régen.


25/F

2019. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha belegondolok, lehet köze ahhoz is, hogy az alkoholból és a cigiből az államnak és az egyháznak volt bevétele a középkorban, míg a szexualitásból nem tudtak pénzt csinálni. Ezért is üldözhették.
2019. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6: Érdekes belegondolni abban az állításba, hogy a ciginek, alkoholnak régi hagyománya van, de a szexnek nem.

WHAT??? :D

2019. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Jó, lehet, rosszul fogalmaztam, de valami olyasmire gondoltam, hogy az alkoholnak és a ciginek volt egy közösségépítő ereje, míg a szexualitásnak nem.
2019. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de te hol a bánatból hallottál arról, hogy ha agresszív az teljesen rendben van? Elég irreális világképed lehet. Nem tudom honnan szeded ezeket...
2019. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!