Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A motorral vagánykodó pasik...

A motorral vagánykodó pasik tudják hogy valójában nevetségesek?

Figyelt kérdés

Itt Egerben bejönnek a belvárosba a sétálóutcák közelébe csak azért hogy brutál hangosan húzogassák a gázt.


Körbemennek a parkolóban, nézik hogy vajon ki bámulja őket, amikor fiatal csajokat látnak akkor meghúzzák a gázt hogy üvöltsön az a kétkerekű rakás sz*r.


Mikor jut el az agyukig, hogy:


- rajtuk kívül senki nem kíváncsi a motorjukra

- már nem a 90-es évek elején vagyunk amikor egy leparkolt motort körbeállták az emberek és bámulták mint valami csodát

- végtelenül nyomorult és szánalmas a motorral való "nakiafas*agyerek" vergődés

- és NEM, ismétlem NEM VAGY VONZÓBB PASI az idióta motorod miatt!!!!!!!!!!!!!



2019. jún. 27. 22:15
1 2
 11/15 veterán vas ***** válasza:
55%

Hihető, hogy ez történt, viszont a leírásod alapján úgy tűnik, Te is alaposan megbámultad őket.

Szóval elérték amit akartak. :D



/különben ha engem valami nem érdekel, akkor azt nem bámulom, nem foglalkozom vele..../

2019. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mihago ***** válasza:
51%

Nem a szép motorral van a baj, hanem a köcsöggel, aki rajta ül. Oké, tud bőgni a motor. De ezt nem kell mindenkinek megmutatni.


Mondok egy másik példát: a Red Bull Air Race Budapesten. Hála Istennek, már megszűnt. Engem aztán nem lehet repülőellenességgel vádolni, tele van a polcom makettekkel, repülős könyvekkel, vitorláztam is, meg minden. De amikor megindult az a drága szép Besenyei Péter, és üveghangon dübörögve három napig baxta az anyját a házunk fölött, hogy azt hittem keretestül szakad be az ablak, hát kedvem lett volna kimenni a piacra, és venni a kínaiaktól egy gépágyút. Értem én, hogy lement a rakpartra X ezer ember meg a gyereke, akiknek ez hatalmas élmény volt, csak mellettük ott van még 2 millió, akiknek qvára nem! És hiába hoztak ide olyan repülőket, amiket Európában soha nem is láthattunk, ki sem mentem megnézni, mert annyira felcseszett, hogy a háromnapos hétvégénknet pokollá teszik.


Persze jobb országokban, ugye... Nálunk is törvénytelen lenne ez, konkrétan birtokháborítás. A második után bementem a kerületi jegyzőhöz birtokvédelmet kérni, mire csak nézett rám bociszemekkel, hogy "de hát a Red Bull..." Ki a faxomat érdekli a qva Red Bull, LESZAROM, nyugalmat akarok! Nehogy már egy multicég reklámeseménye fontosabb legyen, mint bármi!


Besenyeivel egyébként később találkoztam, meg is mondtam neki, hogy hova tegye az Extra 300-asát. Minden pilóta a repülés nagykövete, amit ő mutat belőle, azt látják az emberek. Ő is csak nézett meg hebegett, hogy "de hát sokan nézik..."

2019. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem fene mód idegesítő. Én csak tizenésves csajokat láttam eddig akik lebuultak egy hangos motorra. A nők inkább csak felhúzzák a szemöldöküket hogy na megint egy motoros állat aki azt hiszi hgy figyelmet erőszakolhat ki belőlem a hü**e mtorjával. Hát nem. :D Persze figyelmet azt lehet kapsz te is kedves kmmentelő, de valszeg valami motor bu** csajtól, mint te magad. Vagy csak egy ribitől, aki azt hiszi a mocitól menőbb leszel. ;)
2019. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Neked nem tűnt fel, hogy "mindenki" vagánykodik valamivel? Az bármi lehet. Látható helyen tetkó, óra, cipő, telefon, autó. Három diploma, most szerzi a negyediket.

Figyelmet akar másoktól.

2019. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Ausztriában ha ezt meg halja a rendőr jó nagy büntetést kapsz érte, ezen felül még a motr is le foglalható és álltalában le is szokták, aztán jó sok euróért vissza kapja a gazdája természetesen kipufogó nélkül :-D

Magyarországon szerintem még kell várni pár évet mire ezt a szabályt be vezetik.

2019. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!