Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz akkor ha megyek az...

Mi lesz akkor ha megyek az utcàn és szembejön velem egy kigyúrt banda, én meg beszólok nekik valami csúnyàt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem egyértelmű, attól hogy "kigyúrt banda", lehet, hogy értelmesek, megállnak és megkérdezik mi a probléma.


Ami valószínűbb, az az, hogy nem lesznek ennyire türelmesek és egy kicsit határozottabb módszerrel jelzik, hogy ezt nem kéne. :D Vagy simán megvernek.


Miért akarsz ilyen helyzetbe kerülni?

2019. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szétverik a fejed és elásnak valami útszéli árokban
2019. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél kézzel átemelnek a túlsó járdára.
2019. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ebben a mai vilagban valoszinubbnek tartom hogy szetvernek mint azt hogy szepen megkerdezik mi bajod. Kapsz nehany utest es elhuznak ennyi. Egyebkent sem ertem miert kellene random emberekkel kotekedni az uton plane ha erosebb es tobben vannak.
2019. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Próbáld ki!
2019. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Embertől függ. Én meg az ismerőseim akikkel általában szórakozni járunk, mindannyian járunk kondizni meg

különböző edzésekre is.


Nekünk volt már többször is olyan, hogy valaki bekóstolt minket (általában részegen), hogy lehet, hogy ő vékonyabb de mivel mi csak felfújt szteroidos gyökerek vagyunk ezért simán szétkapnának minket a többi nudlikezű haverjaikkal. Mi általában próbáljuk higgadtan lerendezni mert semmi szükségünk arra, hogy ezek a gyerekek rendőrt hívjanak miután nem úgy sültek el a dolgok ahogy szerették volna.


De mivel mindenkinek van sz*r napja ezért olyan is volt már, hogy egyik ismerősöm falra kente az illetőt és úgy kérte meg, hogy az ilyen kijelentéseket tartsa magába, jobban jár (nem ilyen szépen), vagy kapott egy nyaklevest, hogy kicsit kijózanodjon. Mondjuk mi soha nem vertünk senkit.


Ettől függetlenül ajánlom, hogy ne akard élőben kideríteni mert elég nagy az esély arra, hogy olyanoknak szólsz be akik nem olyanok mint mi és elég gyorsan sokkal nagyobb sz*rban találhatod magad mint amire te a kérdésed alapján számítasz.

2019. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Last Minute jegy az intenzívre.
2019. jún. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne hallgass a többi válaszolóra, szerintem az ötletedet még senki sem csinálta. Tényleg nem tudom, mi történne, de az ismeretek gyarapításának érdekében végezd el ezt a kísérletet, aztán számolj be nekünk az eredményről. Köszönöm a tudomány és mindenki nevében!
2019. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!