Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetnék régi önmagam?

Hogy lehetnék régi önmagam?

Figyelt kérdés

3 éve lett vége egy hosszabb komoly kapcsolatomnak, utána volt 2 rövidebb. Az első nagyon megviselt lelkileg, utána a 2 lánnyal én szakítottam, mert csak megjátszották magukat és volt egyéb probléma is. Ezek után végiggondolva az első szakítás során meghalt bennem valami, és az utolsó szakítás után, nem vagyok kezdeményező, magamba vagyok fordulva és nem keresem az emberek társaságát sem. Átlagnál jobban élek, de valahogy frusztráló ez a lelki állapot, hogy nem érzek szinte semmi érzelmet, se haragot, se fájdalmat, se semmit, csak vagyok. Pszichológus nem sokat segített, munka közben tudok valamilyen szinten kikapcsolódni, de emberek közé mondjuk szórakozni nincs kedvem menni.

Mégis hogy zökkenhetnék vissza a régi énemhez? Érzett valaki hasonlót?

22F



2015. dec. 22. 00:54
 1/1 anonim válasza:
Oda adtad neki a szíved,és ő magával vitt belőle egy darabot. Azt tanácsolom találj valami hobbit vagy hasonló. vagy sportolj esetleg.Vagy vegyél egy háziállatot ha nincs,sokat tud javítani egy kiscica vagy egy kiskutya a ember közérzetén. egyébként ha tényleg úgy érzed hogy már nincs kiút,és csak egyre roszabb lesz, nyugodtan fordulj pszichológus-hoz. beszélgettek kicsit, minden,és hátha jobb lesz.:) És igen,éreztem. nyugi nem vagy egyedül a helyzettel.:P 14/L
2015. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!