Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék végre a régi...

Hogyan lehetnék végre a régi önmagam?

Figyelt kérdés
Három hónapja véget ért egy négy éves kapcsolatom. Nagyon kiborultam, pszichiáterhez is jártam és gyógyszereket is szedtem. 2 hónap alatt 10 kg-t fogytam. A gyógyszerekről sikerült leszokni, és enni is tudtam már. Kb. három hete alakult valami egy lánnyal, ez idő alatt teljesen elterelte a figyelmem erről, azonban úgy érzem nem lesz belőle semmi. Most megint úgy érzem, hogy ott vagyok ahonnan indultam, és a napokban ismét gyógyszert kellett bevennem, akármennyire is nem akartam. Nem szeretem már, de mégis rosszul érzem magam, ha rá gondolok. Nem akarok gyógyszereken élni. Mit tehetnék ezen fájdalmak leküzdésére?
2016. jan. 31. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy nagyon függsz a másiktól, a kapcsolattól. Önmagadban kellene megtalálnod az egyensúlyt, hogy ne mástól függjön a jólléted, a kapcsolat csak az egyébként is jó állapotból csináljon még jobbat.

Ebben pszichológus tudna segíteni, nem a gyógyszer.

2016. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!