Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Napok óta nem tudok elaludni...

Napok óta nem tudok elaludni ebben az időben?

Figyelt kérdés
Ma is ezzel szenvedek már 3. napja.. Éjfélkor lefeküdtem már aztán órákig megy a szenvedés, ti hogy bírjátok?

2019. júl. 3. 01:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Légkondi :D 1 órás sleepre berakva... anélkül elég nehéz volt elaludnom.

Bár mostanában 23 fok körül van kint, így kinyitom az ablakot (csak azt, amin van szúnyogháló)

És nappal próbálom minél jobban kifárasztani magam. De most, fél kettőkor egyáltalán nem érzem álmosnak magam sajnos :/

2019. júl. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
61%
Szintén szenvedés az egész.
2019. júl. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Úgy nagyjából egy zombi életerejével rendelkezem. Mondjuk én tudtam volna aludni, csak a szomszéd rézbőrűek éjféltől kettőig ölték egymást. Tegnap simán csak később feküdtem le. Hétfőre virradóra meg csak forgolódtam.

3 éjszaka alatt azért összejött pár részletben a 8 óra. Hahahhha.. Haha... Ahhhahhjjj valaki öljön meg!

2019. júl. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Már ez a második nap a nyáron, hogy nem sikerült egy percet sem aludnom.
2019. júl. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%
gyengék vagytok
2019. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Simán alszok. Ablak kitár, közvetlenül előtte van az ágy.
2019. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja siman alszunk nyisd ki az ablakot ejszakara.
2019. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Hatalmas hálószoba ablakot kitárom, a kertre néz, jó kis "zöld" illatú levegő tódul be rajta. Éjjel huzatot csinálok amúgy, így jár a levegő. Nappal pedig árnyékolással is csodákat lehet tenni (vastag, nem fényáteresztő sötétítő függönyök, csukott ablakok). Nincs klímánk amúgy.
2019. júl. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nincs klímánk, viszont vályogházban lakunk, az udvarunkban pedig sok fa van. Kinn lehet 38 fok, benn akkor sincs 24-nél több. Télen szintén ez van, nem megy el egy vagyon fűtésre, mert nagyon jól megtartja a meleget. A falak jó vastagok, pedig nincs rajta plusz szigetelés.

Hát igen, elődeink tudták, miből kell építkezni. Ilyen házakban simán lehet bírni a meleget klíma nélkül is.

De pár hete voltam pár napot rokonoknál, akik panelban laknak, és csak egy ventilátoruk van. Hát azt hittem, megpusztulok, olyan meleg van náluk, én sem tudtam aludni éjjel.

Szóval nem irigylek senkit, aki ilyen helyen lakik. Legalább egy mobil klímát szerezzetek be. Komolyan.

2019. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Huu pár ember de kva értelmes tud lenni.. :D mert biztos attól erősebb vagy,hogy tudsz aludni, nem? Öcsém Nobel-díj instant micsoda tehetség vagy!
2019. júl. 3. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!