Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melatoninnal tudok csak...

Melatoninnal tudok csak elaludni "emberi időben" mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha épp elfelejtem bevenni , akár éjjel 2-3-ig nem tudok elaludni.

2015. máj. 29. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen hamar hat?
2015. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 órán belül
2015. máj. 29. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vedd be, amikor eszedbe jut!:)
2015. máj. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szedtem. Szoktasd magad rendszerhez, úgy könnyebb nem elfelejteni. Nekem az mondta a doki, hogy mindig 8kor vegyem be, ehhez próbáltam tartani magam. Nem mindig sikerült, de legkésőbb 10kor még a feledékeny napjaimon is beugrott általában, mert azért ott volt a rutin.

És az hogy most csak melatoninnal megy az alvás, nem jelenti, hogy mindig így lesz. Kitartás és szedd a gyógyszert, nem éri meg elkeseredésedben leállni vele. Neked is jobb, ha kialszod magad, mintha szenvedsz. Több erőd lesz helyre tenni magad és az életed. És még mindig jobb ezt szedni, mint mondjuk altatót vagy nyugtatót.

2015. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A körbemenéses módszer lenne a legjobb, meghosszabbított napi ciklussal, de ahhoz hetekig otthon kell lenned, értsd: csak szünetben vagy szabadság alatt lehet ezt így rendezni.

Megpróbálhatsz először a felkelés időpontjával játszani, hogy a szokottnál korábban kelsz fel, úgy 2-3 órával. Később pótolod ezt az időt, ezzel lehet játszani.

2015. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!