Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 22 vagyok keveset mozgok...

22 vagyok keveset mozgok sokat ülök fekszek az utóbbi Időben szerintetek ez miatt nem bírok este elaludni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs munkahelyem itthon elvégzem a házi munkát és ennyi a napi feladatom egész nap tv-zem napozozgatok stb..
2015. jún. 8. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Közrejátszik az biztos. Egyszerűen nincs amitől elfáradnál. Kezdj el sportolni valamit, az valamelyest segíthet.
2015. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Ne lopd a napot, keress értelmet célokat az életednek.

2.sportolj

3. Ne egyél szénhidrátot este.

2015. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az agyadat is fáraszd le, olvass valami könyvet ami érdekel pár órán keresztül és jobban fogsz aludni.
2015. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy akinek ennyi ideje van, hogy képes sport nélkül élni...
2015. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!😊 Hát én se értem magamat .. Most sportolt am 1.5 orányit bicikliztünk de nagyon lefárasztott szédültem tőle meg izzadtan is nagyon!! Azt hiszem nagyon elvagxok lustulvaaa... 😔😔😔
2015. jún. 8. 14:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon gyorsan szeretnék az életemen vàltoztatni.. Lassan 1 éve nem dolgozom azóta a napok unalmasak meg szinte a házimunkát kívül semmit nem csinálok és ezen változtatni akarok.. Biciklizés napi 30 km megyek az jo kezdésnek???
2015. jún. 8. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem, ha eddig a nullán voltál, akkor az hirtelen túl nagy megterhelés napi szinten. fokozatosan kéne emelned a terhelést
2015. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor mennyit javasolsz??
2015. jún. 8. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:

először az legyen a cél, hogy megszokd a rendszerességet. Minden nap mozogj annyit, amitől nem szédülsz, meg nincs bajod. nem tudom, hogy ez hány km, vagy hány perc, de te írtad, hogy 1,5 órától rosszul lettél. Sztem nem is kell napi szintem 1,5 óra, mondjuk heti 4-szer 1,5-2 óra. Szóval ezt be lehet osztani sokféleképpen. Én pl 3szor végzek súlyzós edzést, és a többi napon meg időtől függően, kb 30 perc futás. De ez nem minden pihenőnapon van.

A biciklizés jó kezdetnek, olyat csinálj, amiben örömödet leled, hogy legyen motiváció. A terhelést meg úgy emeld, ahogy érzed, hogy bírod

2015. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2015. jún. 8. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!