Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van nálatok olyan filmsorozat,...

Van nálatok olyan filmsorozat, ami már-már beteges és függőséget okoz számotokra?

Figyelt kérdés

Kb. kívülről tudom már a Csengetett Mylord? c. sorozat minden részét, de nem tudom megállni, hogy újra és újra meg ne nézzem. Még mindig elszórakoztat és érdekes módon meg is nyugtat, vagy nem is tudom, hogy írjam le.

Persze nézek más filmeket is, de ezt századjára sem hagyom ki. Ez már orvosi eset?



2019. júl. 7. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A Mirai Nikki volt a kedvenc animém, 4x láttam az egész sorozatot és hónapokon keresztül állandóan Mirai Nikki témájú fanartokat rajzolgattam meg M.N.-s videókat, amv-ket néztem.
2019. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Gilmore girls, Jóbarátok, Szex és New York - megunhatatlanok
2019. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Clay Morrow ***** válasza:
Sons of Anarchy, már annyiszor befejeztem, hogy elvesztettem a fonalat, kb. évente kétszer végignézem, még nem igazán álltam le vele. 2014-ben fejeztem be először, mikor lejárt.
2019. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Azért függőséget nem okoz, de pl. nálam is a Csengetett Mylord a favorit, ha sorozatról van szó. Illetve van több film is, amit nem tudok megunni, pl. a Pofa be! Depardieu-vel. Akárhányszor megnézem, sírva röhögöm végig, pedig kívülről tudom az egészet.
2019. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A Pofa be nekem is nagy kedvencem. :D
2019. júl. 7. 19:36
 16/16 anonim ***** válasza:
Highschool DXD, Oni Chi Chi. Hatalmas függőséget...
2019. júl. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!