Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik magukat sokan...

Miért hiszik magukat sokan annyira amerikainak hogy a magyar barátaikkal is angolul irogatnak?

Figyelt kérdés
Sok ilyet látok mostanában. Az instagramon kizárólag magyar barátaik vannak akik magyarul beszélnek és a kommentekben angolul irogatnak egymásnak :D Egy darab külföldi követőjük sincsen! Rákérdeztem egy ilyen ismerősömnél és a válasz az volt hogy az internet nyelve az angol :D de nem értem hogy egy privátra állított profilnál, 200 magyar ismerőssel miért kell angolul kiírni hogy itt vagyok a balatonon és utána angolul irogatni a haverok kommentjére.
2019. júl. 11. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Az megvan, hogy pont azért érdemes gyakorolni egy adott idegen nyelvet, hogy az illető fejlődjön?

2019. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk én fel voltam mentve suliba angolból is, de nem sajnálom, mert akkor sem lenne jobb az angolom. És igen 21 évesen szeretnék angolul tanulni, csak elfáradok ha angol szöveget hallgatok.
2019. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!