Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen fiatal nő tulajdonsá...

Egy ilyen fiatal nő tulajdonságai inkább előnyére vagy hátrányára válnak?

Figyelt kérdés

Nagyon ambíciózus, céltudatos, viszont kevéssé érzelmei irányítják, inkább hideg logika, racionalitás jellemző rá. Kicsit "férfias" személyiségtípus, önálló, független, nem az az elsődleges számára, hogy egy férfitól függjön.

Domináns is, szereti, ha úgy mennek a dolgok, ahogy eltervezte. (INTJ típus, ha ez mond valakinek valamit.)

Alapból nem kellemetlen személyiség, barátnak is rendes, több jó tulajdonsága is van, de elgondolkodtam ezen, hogy ilyen nőietlen tulajdonságokkal valóban könnyebben tudna érvényesülni az életben? Lehet, hogy karrierben igen, de szerelmi életben pl.? Úgy gondolom, nem ismeri be magának, hogy vágyna egy valakire, és inkább önmagára fókuszál.

Kicsit aggódom érte, jó ez, ha ilyen a személyisége? Szerintetek előnyére válhat, kedvelhető maradhat így is?

Hozzám közel álló személyről van szó.


2019. júl. 17. 11:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10: Szóval, ha van pár gazdag ország, ahol nő a népesség, a szegényebbeket kidobod a kukába és én ferdítek? :D Nem, én nem ferdítettem, csak rámutattam arra, hogy a logikád téves, mert más összefüggés is kilehet hozni. Nem csak azt, amit te látni akarsz...

Ha pedig a kínosságról akarsz beszélgetni, akkor említsd már meg a kéretlen privát üzeneted...

2019. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen te probalkozol demagog modon letagadni az igazsagot, es ez tovabbra sincs maskent. Mert egyaltalan nem csak par ilyen orszag van. De ez ne zavarjon! A gondolatmenetem pszichologiai es evolucios vonatkozasa pedig a korszak egyik legnagyobb filozofusanak allitasa. De ennek megertesehez es felismeresehez persze nem artana némi tajekozottsag es intelligencia is, amit az ekis megjegyzeseid utan mondjuk nem is var toled senki. A privat uzenetem is erre iranyult. Illetve arra, hogy ezt beszelgetest talan nem itt kellene folytatni, hanem szemelyesen, mert gondolom a kerdezo is valaszokat szeretne, nem ket idegent hallgatni. De ugye ennek a feliismeresehez megint kellene az a francos intelligencia...
2019. júl. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Es igen ki lehet logikazni mas osszefuggeseket is persze.... ha csak egyedul a demografiat nezzuk! De az a bibi hogy nem csak a demografiat nezzuk. Vagyis te igen, mert ugy egyszerubb trollkodni es a masik ember szajaba kenyszeriteni olyasmit amit nem mondott. Lehet ezzel probalkozni. Csak nem nalam.
2019. júl. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A valaszolgatast pedig itt a kerdesnel befejeztem.
2019. júl. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon magamra ismertem. Én is ilyen vagyok. Nem ismerem be, hogy vágyom valakire, de rohadt magányos vagyok.

De teljesen máshogy viseledek azzal, aki tetszik nekem. 😄

Elég elviselhetetlen vagyok kollégák számára. :)

2019. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!