Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az életem...

Mi a véleményetek az életem twrvéről?

Figyelt kérdés
Amíg élnek a szüleim addig keményen dolgozom, sok pénzt félrerakok, majd ha a szüleim nem lesznek és barátok se akkor abból a rengeteg pénzből elindulok világot latni, keresni a helyemet a világban. Ha nem találom meg és elfogy a pénzem akkor felkötöm magam.

2019. júl. 20. 07:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szoval nem kell ehhez drama meg akarki haläla meg stb ahhoz hogy barmit kezdj az eleteddel
2019. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid sokáig élnek, akkor ilyen 45 fölött akarsz elkezdeni élni, amikor már neked is kezdenek kijönni a mindenféle nyavalyák, lassan krónikussá váló ízületi problémák és társaik? Nem mindenki friss és fitt annyi idősen. Plusz ha nincs szerencséd, addigra még be is gyöpösödhetsz. Hacsak nem lesz valami nagyon kelendő szakmád, amiben jó vagy, nem fognak csak úgy akárhova befogadni, főleg ha már nem is biztos, hogy sokáig fogsz adott államnak aktív dolgozója lenni.

A turizmus és a kivándorlás között jó nagy különbség van.

Plusz a temetés se olcsó.

Nem hiszem, hogy annyit félre tudsz rakni, hogy mindenre fussa, amire szeretnél. Főleg hogy míg utazol, nem lesz bevétel se.

A terved át nem gondolt. Rengeteg buktató van benne. Azt mondom, hogy egy lázadó kamasz fellángolása vagy egy elkeseredett ember végső kapálózása, nem pedig egy jó terv.

Mire eljutsz addig, lehet már rég más ember leszel, sőt biztosan.

Inkább a közeli, még belátható évekbe tűzz ki célokat, azzal többre mész.

2019. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy,akkor telepedj le nallam.
2019. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Tizenhármas. Sajnos nem szolgálhatok puncival. (pasi vagyok) Szóval sorry
2019. júl. 21. 12:26
 15/20 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még.
2019. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szóval az oké, hogy addig nem mész el világot látni, amig élnek, mert addig kell velük kellemes percet eltölteni amig lehetséges.

Lehet nem azonnal utána akar elindulni a kérdező, ha meghalnak, a gyászt fel lehet dolgozni munkaterápiával is s addig meg gyűlik a pénz az útra. A végét nem értem, ha elfogy a pénz miért kell megölni magunkat, miért nem lehet ehelyett újra dolgozni pár évet, aztán menni tovább?

2019. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
"A gyászt fel lehet dolgozni." Igen, ha van valaki melletted aki segít, vagy van kiért élned. Ha nincsen senki akinek fontos lennél egész életed során a szüleiden kívül akkor nem fogod feldolgozni az tuti. + A magányosságot se tudod sokáig húzni. Azért irtam hogy megölöm magam mert ha elköltök millios osszeget utazásra és még így sem találom meg a társam akkor már nincs értelme ismét güriznem, hanem elfogadom hogy ez van és nem kínzom magam többé a magánnyal.
2019. júl. 31. 22:13
 18/20 anonim ***** válasza:
hány évesen van mindez?
2019. aug. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2019. aug. 1. 06:01
 20/20 anonim ***** válasza:
emlékszem mikor annyi voltam, s hasonló érzéseim voltak. majd később jött életem legszebb évtizede, ami azelőtt volt ma már semmit se számít nekem. (pont azért mert olyan évek voltak olyan hangulatban, mint a Tieid.)
2019. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!