Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is aki már feladta az...

Van más is aki már feladta az életet? Aki tudja hogy nem lesz soha jobb a helyzete?

Figyelt kérdés

Mit fogtok ez után csinálni?

Hány évesek vagytok és mikor adtátok fel? Én 36/f vagyok és 16 évesen adtam fel a reményt.



2019. júl. 23. 02:41
1 2
 1/16 Thoughtful ***** válasza:
53%
Ha nm teszel semmit persze h nem fog változni de nem hinném h ennyi időn keresztül nem történt semmi ami jo
2019. júl. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Miutan kiprobáltam mindenfêle lépj ki a komfortzonádbol meg kezdj uj életet tipusu tanàcsot meg merj változtatni stb-ket.

Én lecseréltem az egèsz életem a poklokat is megjàrtam ès csak a hatterkép változott . Ugyanugy kihasznalos pasik, àtverös baratnök, furos kollegak vettek körül a vilag masik vegen is mas nemzetisegeknel is.

Az emberek mindenhol ugyanazok csak a nevük màs.

2019. júl. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne is mondd kérdező. Én is feladtam a reményt, de nem az életet illetőleg, hanem egy férfivel kapcsolatban. Nem találom őt meg sehogy. :( Tavaly ismertem meg itt, nagyon jól ismerkedtünk, minden nap beszéltünk aztán egyszer csak eltűnt. A nickje már nem él, telószáma nem kapcsolható... Már próbáltam mindent. Facebookom nincs, munkám miatt nem is lehet, így nem tudom ott keresni. :( Szóval hetek óta szomorú vagyok, mert nem tudtam a névnapján sem felköszönteni, pedig most volt neki nemrég.
2019. júl. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom. Talán mostanság, talán már korábban. Ez egy folyamat volt még néhány utolsó próbálkozással. Buktam velük.

De látod, ma is felkeltem dolgozni és holnap is fel fogok. Apró változtatásokat még tervezek az életben, de összességében feladtam. A szociális rész nem megy, az embereket gyűlölöm és elérték nálam, hogy még csak esélyt se akarjak nekik adni, mert nincs kedvem n+1-ik alkalommal eljátszani ugyanazt a forgatókönyvet. Ezen nem tervezek változtatni, mert szarok bele magasról. Cserébe itt ez a jó kis oldal és minden napi sérelmem le tudom verni valakin. :D

Soha nem állítottam, hogy jó ember vagyok. (habár az itt mutatott arcom legalább annyira távol áll a valódi lényemtől, mint a munkahelyi, csak más irányba - de eszem ágában sincs ezt bizonyítani, hiszen minél inkább félreismernek, annál jobb. Az emberek szánalmasan könnyen megvezethetőek.)

2019. júl. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

800km megtétele után eldől a sorsom.Egyébként májusban adtam fel a reményt(nincs pszichés problémám).Az én történetem elég kemény.Más már feladta volna,de én még reménykedem.Több ismerősöm mondta,hogy ő már hurkot rakott volna a nyakába vagy alkesz lenne.



23/f

2019. júl. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mire betöltöm a 27-et, lehet fel fogom adni, miután egyenes arányban minél többet küzdök, annál rosszabb minden...
2019. júl. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakran olyan mintha feladnám aztán újrakezdek reménykedni. Krónikus fáradtsággal küzdök, minden közösségben elég gyorsan megtalálnak azok, akik másokat szeretnek piszkálni és olyan módon nyilvánulnak meg velem szemben, amilyen megnyilvánulást soha senkivel szemben nem engednének meg maguknak.

Sose tudom kipihenni magam és ez jelentős mértékben megakadályoz abban, hogy bármit is tegyek, amikor reggel fáradtan, kimerülten felébredek, kétségbeesetten azt várom, hogy este legyen. Napközben pedig nincs erőm semmihez. Nagyon sokmindent próbáltam. Sok sok éve tart már ez.

2019. júl. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1, Inkább részemről beletörődésnek nevezném ezt az állapotot;

2, Sodródni az árral szemben;

3, 37F vagyok, és kb. 16 környékén éreztem, hogy valami nem jó, és 24 körül lett igazán eldöntve a dolog.

2019. júl. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Én talán azért nem adom fel pl a tanulást, azért nem sodródom az árral, mert ha sodródnék se lenne jobb. Odabent végigszenvedném a közel 9 órát, pénz nem lenne több.



Így legalább belemenekülök valamibe és 0,00001 % esélye még mindig van, hogy mégis bejön. Több nem nagyon, túl sok a kudarc már most.

2019. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
20 éve belül halott vagy? Neked még nem szóltak h csak egy életed van és 20 évet elcsesztél belőle önsajnálatra ahelyett h alkottál vna vmi maradandót?
2019. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!