Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Álmaim lakása vidéken, vagy egy kicsi, régi lakás álmaim városában?

Figyelt kérdés

Nincsenek túlságosan nagy igényeim, álmaim lakása egy újépítésű lakóparkban egy lakás, aminek én vagyok az első tulajdonosa. 1 szobás ("hivatalosan" 2 szobás, tehát külön van egy hálószoba), és minimum 5 nm-es erkély, de minél nagyobb az erkély, annál jobb. Álmaim városa meg Budapest, születésem óta itt élek, és itt is szeretnék, csak a belvárosban. Nagyon szeretem, nem szeretnék vidékre költözni.


Viszont nagyon nagy különbségek vannak árban. Leginkább Győrben találtam feleannyiért lakásokat, mint Budapesten. Budapesten, amit az előbb leírtam, 45 millió körül van, Győrben 26-ért láttam, és ott ráadásul 10 nm-es erkéllyel. Azért a pénzért Budapesten vagy egy kicsi garzonlakást tudnék venni (bár az sincs 30 millió alatt, újépítésűből), vagy egy használt panelt.



2019. aug. 9. 08:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben az olcsobb lakast valasztanam.

Te meg leirtad hogy nem szeretnel videkre koltozni. Megvalaszoltad a sajat kerdesed.

2019. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Így van, a helyedben kérdező egy pici lakást vennék, aminek alacsony a fenntartási költsége. Minek fizessem, amíg úgysem vagyok otthon?
2019. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!