Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszednak mi koze ahhoz...

A szomszednak mi koze ahhoz hogy van e munkam?

Figyelt kérdés
Mindig ha kimegyek es sajnos ha talalkozunk megkerdezi van e mar munkam?? Direkt incselkedve. Annyira utalom. Ilyen 50 koruli pali. Leoltom hogy kozod?? Erre elsetal rohogve. Mar nagyon utalom. A tobbi szomszedot se szerettem de ezt kulonosen utalom. Ösellenségem.

2019. aug. 22. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Van.Nem rég találtam egy remek internetes munkát,itthonról dolgozom,egész jól fizet a 4 kiló lazán megvan. Viszlát szomszéd! :-)
2019. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

Pont mint 11.

En simàn lekamuzom a rosszindulatu szomszedokat

Az aljas emberekkel en olyan vagyok mint a kameleon. Senkinek nem adok eselyt rajtam röhögni.

Ahhoz képest hogy aljas rosszindulatu pletykàsak, ugy meg lehet öket vezetni, ahogy nem szégyelli az ember. Neha màr màr azt erzem valami hatalmam van a primo nép felett. Es ugy befolyàsolok irànyitok ahogy akarok. Néha ijesztö is hogy igazàbol bàrmit el lehet érni az emberekkel. Meg kell tanulnom még hasznàlni a "Tudàs hatalmàt", hogy a javamra irànyitsam öket. Kissé amatör vagyok még ebben. De szoszerint csak barmok amik koslatnak a terelökutya mellett.

2019. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na utolsó: taníts mester !:-P
2019. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pl ha hangosan szitkozodtam a csap miatt, masnap màr kaptam is a szerelö szàmokat akik feketen olcson megcsinaljak.

Ha beszelni akarok vkivel elég kimondanom a nevét, fitotüzkent terjed h rola beszeltem, masnap màr meg is keres.

Ha kirakok barmit (lomtalanitok)azonnal eltünik, le sem kell vinnem a szemetbe

A vizes lebuktatott h nincs szerzödesem, mert nem tudtam hogyan kell kicserelni az orat, ma màr reklamplakaton hirdetik a hazunkban hogy vallalnak teljes körü ügyintezest.

Par embernek adtam par gyümölcsöt azota neha ez az fogad az ajtom elött.(ruhàk tanyerok mikor mi)



De amatör vagyok. De ha profi lennèk az egesz hàz nekem ugràlna :)

2019. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Söt még otthoni munkat is adhatnék nekik es arathatnék is vele.
2019. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Esk. nem értelek..
2019. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!