Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajléktalan éjszakázik a...

Hajléktalan éjszakázik a lépcsőházban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lépcsőházunkban minden este éjfél körül megjelenik egy hajléktalan, aki a lépcsőfordulóban alszik, a hetedik emeleten. Reggel 7.00 előtt már el is megy, viszont éjszaka lehetetlen a horkolásától aludni. Senki nem szól neki, hogy menjen innen, és igazából sajnálom is, ezért nem akarok rá a rendőröket hívni. Azonban olyan ijesztően és hangosan horkol, hogy lehetetlenség tőle aludni. Mindezt a 11. kerületben. Van valami ötletetek, hogy mit lehetne tenni?
2019. szept. 21. 00:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
83%

Jaaaa hát aki életében nem kerül csövesek közelébe, az könnyen ordibál be a pálya széléről baromságokat...

Nem kell komolyan venni őket, 20. válaszadó, képmutató bugris pojácák mind.

2019. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, ki engedi be? Tudtommal kóddal lehet csak bejutni a panel épületekbe. Vagy megtudta valakitől a kódot, vagy valaki szándékosan beengedte. Amúgy én értem a felháborodás okát meg a megosztottságot amit ez a kérdés is okozott, de gondoljunk bele: este vmiért ki kell menni a lépcsòházba, vagy csak akkor jövünk vhonnan haza, és akkor ott alszik egy vadigeden, hát én bef.snék ijedtemben az biztos. Azon kívül higiéniai problémákat okoz ha a hajléktalan beszokik, mert ha rájön a szükség, nem fog a hetedikről levonulni (főleg mivel ezek rendszerint beteg emberek). Plusz ágyi poloskákat, tetvet meg rüh aktát terjeszt sok, nem valami gyerekbarát dolog. Én biztos szólnék a hatóságoknak, nem azért mert gonosz vagyok, hanem mert félteném a saját, a családom és a környezetem egészségét
2019. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!