Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet egy panelban élni?

Hogy lehet egy panelban élni?

Figyelt kérdés
Olyan,mint egy odú. Se kert,se intimszfera. Olyan,mint egy borton.

2019. okt. 2. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%
nah, ugye, hogy féltek beázástól, tűztől, és bént, hogy panelban laktok?? Azért tök jó elismerés a 0, mert indulatok vannak mögötte
2019. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha panelban rossz lakni,akkor képzeld el milyen,mikor egy üzlet udvarán laksz,és kb mindenki a te ablakod előtt járkál és leselkedik be megállás nélkül... na azt a biztonság érzést nem akarod tudni.
2019. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Introknak jó, extroknak nem. Olvass, netezz, takaríts, renoválj ezt-azt, és eltelik a nap.
2019. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

Én is panelben laktam 25 évig hhúú de gyűlölöm. Rendesen rosszul vagyok amikor megyek fel a lépcsõn anyámhoz amikor látogatom. Ugyanaz a zârhatatlan szórólappal teli vaspostaláda, mellette a banánosdoboz ami fullon van levél meg újságszeméttel de senki nem viszi ki, a ronda piros laminált lépcsõ, omladozó vakolat amibe a másodikon ugyanazok a karcok vannak ami 25 évvel ezelõtt, fordulókban ugyanazok a növények meg muskátlik, a büdös néni lakása nyitott ajtóval a harmadikon az éles hangon mindig hajnalban ugató töpszli fehér "defelrúgnálak bmeg" kutya és a szomszéd nõ akinek megnyomorítottam az életét amikor tizenévesen elkezdtem metalzenét hallgatni.

Most így gondolatban felmentem a 4.re a szõr felállt a hátamon.

Igaz jó emlékek is voltak, hát túléltem na.

2019. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

Panelben élek.


Maximálisan fel van újítva. Új műanyag ablakok, redőny, az erkélyen fa padló, műanyag külő bútorokkal.


Normális szúnyogháló, így nincsenek bent bogarak. Nem lehet érezni a poloska inváziót és csótányok sincsenek.


120kgos biztonsági ajtó van, ami kicsit sem hasonlít egyetlen egy panel lakáséra sem.


Van légkondi és a szekrény mélyén 2db hősugárzó. Így az évszakok múlása semmilyen szinten sem mutatkozik meg. Soha sincs túl meleg nyáron vagy túl hideg télen, mert a ház későn kapcsolná be a fűtést.


A lehető legjobb minőségű anyagokkal újítottuk fel. Pl.: a belséri ajtók darabja 90 ezer körül indult és van egy toló ajtó is. Minden helyiségben különféle led világítás. Van ahol a falba épített vagyis arra rakott szigetelésbe vésett és van ahol mező lóg le.


Soha semmelyik szomszédomat sem hallom, mert folyamatosan füll vagy fejhallgató van a fülemben, amúgy ha nem lenne sem lehetne sokat hallani.


A lépcsőházban látni ritkán látok másokat. Kb napi 2 emberrel találkozom.


Látótávolságra van busz, hév és vonat megálló és egy bevásárlóközpont.


Amúgy méretre 64 nm, amiben van egy konyha, egy folyosú, egy fürdőszoba, 2 szoba és egy nappali.


Nem tudom kinek milyenek az ígényei, de szerintem nagyon is élhető.

2019. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Párom panelban én társasházban lakom. Mindkettő nagyon szép belülről. Nálunk pont most újították a házat. Az egyetlen baj a fúrás szokott lenni, semmi más.

Kert nem kell lusta lennék gondozni nekem elég a környező parkban sétálnom, ha olyanom van. Nagyon is otthonos mindkét hely

2019. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nehezen. Én ott kattantam be többek közt... (nem vicc)


Így van, odú, cella, mást sem csináltam, csak a filmeket néztem meg olvastam, mert barátaim meg nem voltak.

2019. nov. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!