Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg ennyi itt a funkciális...

Tényleg ennyi itt a funkciális analfabéta?

Figyelt kérdés

"funkcionális analfabetizmus: az érintett tud írni és olvasni, de nagyon rosszul. Kibetűzi a szavakat, de nem érti meg a használati utasítást, és nem tud a saját örömére olvasni. Ez akadályozza a további tanulást. Magyarországon a különböző becslések szerint a felnőttek 16-33%-a funkcionális analfabéta."


Kiírtam ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..



Benne van a leírásban hogy 25 fokról van szó. 25 celsius fok, hőmérséklet.


Mégis ilyen válaszokat írnak: reggel hajnalban 0 fok van, mozduljak ki a házból, takarodjak dolgozni, fogyjak le.


De nem ez volt a kérdés.


2019. okt. 14. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.

“Benne van a leírásban hogy 25 fokról van szó”

Ja persze, csak nem egész nap. Aki reggel megy munkába és este jön haza, annak a reggeli 1-2-3 fokhoz kell öltöznie, nincs kisegítve azzal hogy délben esteleg 25 fok van.

2019. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonymousreview60 ***** válasza:
87%
Mindkettő kérdésed azt mutatja, hogy mint (egykori?) önmagamnak túl sok az időd, és nem gondolsz bele eléggé a többiek helyzetébe. Foglalkozz ehelyett fejlesztő dolgokkal eme siralomvölgyben: nyelv, programnyelv, edzés, IELT értéked növelése!
2019. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Véleményem szerint is túl sok a felesleges energiára fordított, üresjárati idő, ez a másik kérdésben is látszik. Leköthetnéd hobbival, produktív tevékenységgel, önfejlesztéssel, magad számára hasznos tevékenységgel, bármivel minthogy azzal foglalkozz, "mások mit hogyan miért vagy miért nem" stb...
2019. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Reggel úgy indulok el hogy pulóver meg egy vékony felső. Értem hogy nem lehet egész napra öltözni. De én azt délután 25 fokban leveszem.

De a többi ember meg ugyanúgy nagykabátban mászkál, van amelyik sapkában, sálban. És nem úgy tűnik hogy melegük van.

Szerintem csak az illúzió miatt fáznak, mert most ősz van és kész. Ez lett volna a lényeg.


Nem kéne személyeskedni majd én eldöntöm hogy mivel foglalkozok.

2019. okt. 14. 08:21
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az a többi ember dolga, mit tesz vagy nem tesz.

Mások is úgy reagálnak a felvetéseidre ahogy akarnak. Foglalkozz ezzel, hergeld magad, hogy "bezzeg mások" de értelmesebb dolgokkal is foglalkoznál. Egyébként azért reagálnak erre, mert kérdésként fel lett téve, tehát megosztottad velünk.

2019. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Takarodj dolgozni és fogyj le!
2019. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy reggel hajnalban 0 fok van, mozdulj ki a házból és meglátod
2019. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Pont te foglalkozol azzal, hogy ki mindenki van kabátban 25 fokban. Kit érdekel, hogy ki miben van?
2019. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
pont én? pont te kérdezed? nem mintha mások magukkal foglalkoznának. mindenki többet foglalkozik a többi emberrel, hátha talál valakit aki rosszabb nála, és attól jobban érezheti magát. ilyen ez az ország.
2019. okt. 14. 12:16
 10/11 anonymousreview60 ***** válasza:
94%

#9: "mindenki többet foglalkozik a többi emberrel, hátha talál valakit aki rosszabb nála, és attól jobban érezheti magát. ilyen ez az ország." nekem anyám jön olyanokkal, hogy ennek ezért rosszabb, annak azért, örükljek, hogy nekem így van legalább. De nekem az nem ad megnyugvást, ha jobb, mint valakinek. Szóval vagyunk egy páran, akik nem attól érzik magukat, ha a másiknak rosszabb.

És tényleg túl sok a fölös időd.

2019. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!