Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szabadsàg alatt panelban fúràs?

Szabadsàg alatt panelban fúràs?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valamiért nàlunk nem divat kiírni,ha valaki fúr vagy farag. Ezen a héten vagyok szabadsàgon és màr tegnap is a fúràsra ébredtem. Ma is. Olyan jó lenne,ha legalàbb kiírnàk az emberek,hogy felújítàs lesz és akkor az ember tud(na) előre tervezni. Példàul én nem vettem volna ki a szabadsàgomat. Lehet írni,hogy menjek el ide oda,de azert vettem ki a szabadsagot,hogy otthon pihenjek. Otthon legyek! Alig vagyok itthon,mindig dolgozok,de itthon nem tudok pihenni. Tegnap kb keso estig furtak. Nektek errol mi a velemenyetek?

#panel #fúràs
2019. okt. 15. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Beszélj a közös képviselővel, nagyobb munkálatokat kötelező kiírni. Vagyis hát nálunk. Nyilván kicsiket nem beszélik meg a kk-vel, de nálunk kiírták, hogy ezt illik. Egyébként sokra nem mész vele, mert nálunk pl kiírnak egy három hónapos időintervallumot, hogy akkor várható, elnézést és türelmüket kérjük. 😀
2019. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Vidéken lakom, családi házban: ősztől tavaszig láncfűrész, tavasztól őszig traktor, kapálógép, fűkasza, motoros fűnyíró, motoros permetező, csiszoló és fúrógép. Sehol sem tudod kizárni a világ zaját.
2019. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

#12

Áááááá igen, a fűkasza a kedvencem az összes közül. És szigorúan nem egy egyenletes fordulaton, hanem össze-vissza rángatva, mint valami idegbeteg! :D

Ahj, a jó kis csendes vidéki élet. :')

2019. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Miért hiszi azt ennyi ember hogy ő a világ közepe? Szabadságon van és mindenki kussoljon. Én folyamatos éjszakában dolgozok, és mikor panelban laktam néha ment a felújítás és érdekes én ennek ellenére aludtam és nem keltem fel. Szerintem a legtöbb ember vagy alvászavaros vagy túl hisztis, tele van a gyakori ilyen emberekkel. Ha én fáradt vagyok és alszok arra sem kelek fel ha a barátnöm elkezd a szobában porszívózni. Szóval a végére a szokásos közhely: költözz tanyára!
2019. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Jófejségből kiírhatja, de nem kötelessége. Egyébként meg ezek szerint olyan időpontban csinálja, amikor a lehetőségekhez képest viszonylag kevés embert zavar, hiszen a legtöbben munkában vannak.

gy társasházban lehetetlen mindenki számára megfelelni, a munkát mégis el kell végezni valamikor. Megértem, hogy bosszantó, de ez van, szabályt nem sért vele.

2019. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!