Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csövesek költöznek éjjelre a...

Csövesek költöznek éjjelre a lépcsőházunkba, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok és nemrég irtam ki kérdést hogy komoly bajok vannak otthon apukámmal.. Mintha ez nem lenne elég itt a következő. Kóddal nyílik a társasházunk ajtaja és valahogyan megtudták a csövesek és a mi lépcsőhazunkba húzodnak be éjjelre.

Hangoskodnak , rendszeresen oda ürítkeznek, büdösek, nem lehet velük mit tenni. Nem az hogy tenyleg raszorul es ha nagyon hideg van akkor csendben meghúzza magát... Azt még talán elfogadnám bar azis gáz.

Apam jött föl a lepcson , harman ultek a lepcsofokon es nem mentek odébb, úgy kellett keresztulmasznia rajtuk.

Kajamaradékot (kenyerhej) szórnak a sarkokba...

Emiatt is kezdek mar kilenni.

Mit csináljak?



2019. nov. 25. 14:22
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
sajnos a helyzet valtozatlan nem lehet mit tenni :(
2019. dec. 4. 20:40
 32/36 anonim ***** válasza:
Komolyan nem lakik két tökös férfi a lépcsőházatokba aki kitessékelné őket?
2019. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

na jó most volt elegem. tüzet raktak a lepcsohazba es most all a füst teljesen, ajton keresztul éreztem meg. elég volt most mar hivom a rendőrséget ... kész


amugy meg van, apám és a szomszéd, de nincsenek joban

2019. dec. 4. 22:53
 34/36 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés
2019. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu, ez a való világ. Nem csak Rózsadombból áll az ország...
2019. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
65%

@10:21


Én nem Rózsadombon lakok, csak egy szoci lakótelepen, de ha hozzánk próbálnának így bevackolni, van a lépcsőházba 1-2 elég karakán idősebb férfi, akik úgy vágnák ki őket hogy a lábuk nem érné a földet.


A kérdés szerintem is kamu.

2019. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!