Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csövesek költöznek éjjelre a...

Csövesek költöznek éjjelre a lépcsőházunkba, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok és nemrég irtam ki kérdést hogy komoly bajok vannak otthon apukámmal.. Mintha ez nem lenne elég itt a következő. Kóddal nyílik a társasházunk ajtaja és valahogyan megtudták a csövesek és a mi lépcsőhazunkba húzodnak be éjjelre.

Hangoskodnak , rendszeresen oda ürítkeznek, büdösek, nem lehet velük mit tenni. Nem az hogy tenyleg raszorul es ha nagyon hideg van akkor csendben meghúzza magát... Azt még talán elfogadnám bar azis gáz.

Apam jött föl a lepcson , harman ultek a lepcsofokon es nem mentek odébb, úgy kellett keresztulmasznia rajtuk.

Kajamaradékot (kenyerhej) szórnak a sarkokba...

Emiatt is kezdek mar kilenni.

Mit csináljak?



2019. nov. 25. 14:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, álljatok már a sarkatokra, irány a közös képviselő, rendőrség stb! Én igen is bemennék a rendőrségre és addig nem jönnék el, míg egy rendőr ki nem jön és dobja ki őket, ugyanis JOGTALANUL vannak ott, nem mellesleg oda húgyoznak, szemetelnek. Undorító és felháborító! Az a lépcsőház nem csöves szálló, semmi keresnivalója nincs ott senkinek az ottlakókon kívül! Azonnal menj és szólj a közös képviselőnek is, hogy változtassák meg a kódot, hogy ne tudjanak bejönni.
2019. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem igaz amúgy meg, hogy nincs ott néhány erős férfi, akik kipenderítenék őket onnan. Egyik lakót se zavarja?? Ne legyetek már birkák.
2019. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
78%
Lakógyűlésen szavazzátok meg, cseréljétek le a kapu zárját kulcsosra kódos helyett, mielőbb. Hívjátok ki a helyi rendőrséget (ne a 107-est), hanem ha van helyi rendészet, azokat. Azok kijönnek. Ill. polgárőrség. Vagy: amikor kihívod a rendőröket, és nem akarnak kijönni azzal, hogy tegyél feljelentést, akkor nyugodtan kérdezd meg annak a nevét és számát, akivel beszélsz, a felettese nevét és telefonszámát, majd közöld, hogy a csövesek garázdálkodnak, megfélemlítenek, félted az életed és a testi épséged, biztos-e benne, hogy nem fognak kijönni? Meglátod, kijönnek. És biztos ami biztos alapon hordj magaddal paprikasprayt!
2019. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%
A paprikaspray jó ötlet,ha kötekednek akkor belefújod az alkesz pofájukba.
2019. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Hát majd a lakógyűlés eldönti.. Két erős ferfi van a házban, egyik apám másik a szomszéd csak pont egymassal van gondjuk

Most pl részeg beszed hallatszodik a földszintről, tenyleg az az undorito részeg elfuserált beszéd, nagyon remelem hogy 2 óra múlva abba hagyja mert akkor én már megyek aludni...

2019. nov. 25. 20:18
 26/36 A kérdező kommentje:
nem maradt abba....:/ kivan a f....om
2019. nov. 25. 21:14
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Kód változtatás.

Rendőr.

A paprika spray kiváló ötlet - zárt térben! :)

Esetleg egy-egy vödör víz, amikor már nyugovóra tértek és bevackoltak, de hatásos lehet az is, ha a vödörben emberi ürülék van..

- Ha már lúd, legyen kövér! Éljék át az üdítő érzést!

A hatodik - hetedik után belátják, hogy ott mindent lehet, csak jól érezni magukat nem.

2019. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
hát tenyleg kene mar valami. mondjuk átaludtam az éjszakát, és reggel mikor mentem senki sem volt a lépcsőházban, de valami kis cuccok ott voltak szóval félő hogy délutánra visszajönnek
2019. nov. 26. 09:46
 29/36 anonim ***** válasza:
68%

Nincs véletlenül egy plébánia/rendház, esetleg lelkészség/gyülekezeti ház a közelben?!


A "mi" esetünkben a fent felvázolt intézményi elhanyagolás okozza a gondok nagy részét. (Nincs kezelve a hajléktalan probléma. Én egymagam hiába szóltam.)


Közös képviselő felettese esetleg?! (Önkormányzati jegyzőre gondoltam ebben az esetben.)

2019. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Kódot nem lehet változtatni?
2019. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!