Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csövesek költöznek éjjelre a...

Csövesek költöznek éjjelre a lépcsőházunkba, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok és nemrég irtam ki kérdést hogy komoly bajok vannak otthon apukámmal.. Mintha ez nem lenne elég itt a következő. Kóddal nyílik a társasházunk ajtaja és valahogyan megtudták a csövesek és a mi lépcsőhazunkba húzodnak be éjjelre.

Hangoskodnak , rendszeresen oda ürítkeznek, büdösek, nem lehet velük mit tenni. Nem az hogy tenyleg raszorul es ha nagyon hideg van akkor csendben meghúzza magát... Azt még talán elfogadnám bar azis gáz.

Apam jött föl a lepcson , harman ultek a lepcsofokon es nem mentek odébb, úgy kellett keresztulmasznia rajtuk.

Kajamaradékot (kenyerhej) szórnak a sarkokba...

Emiatt is kezdek mar kilenni.

Mit csináljak?



2019. nov. 25. 14:22
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ugye csak viccelsz?:D
2019. nov. 25. 14:37
 12/36 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy ez a 42%-os egy nyomorult troll. Már máshol is láttam, szerintem direkt írogatja a retardált provokatív válaszait mindenhova.
2019. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem idegen lépcsőházakba húzódnék be. Abban mi a biztonság, hogy olyan helyen próbálnak meghúzódni, ahol a legnemkívánatosabbak, és bármikor kib*aszhatják őket?
2019. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
82%
Abban mi a segítség, hogy arra biztatod a kérdezőt hogy hagyják hogy a csövesek szétéljék a lépcsőházukat?
2019. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
87%
Ez a 42 százalékos nagyon ostoba. Szerintem simán csak ignoráljuk amit ír hiszen egyértelműen a trollkodás a célja :)
2019. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy írta az egyik válaszoló,a férfiak fogjanak össze.Ha nem mennek el akkor egy-két pofon helyre téríti őket.
2019. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Valtoztassatok meg a kodot amikor egyik sincs ott.
2019. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Most értem haza és ott ültek a lépcsőn már ilyenkor és pofatlanul vegigmértek meg szotyiztak . persze le a földre. sírogorcs kerulget, nem hiszem el hogy igy kell elnem nem eleg ami apammal van.

Lakógyules remelem eredemenyt hoz...!

2019. nov. 25. 16:45
 19/36 anonim ***** válasza:
44%

Ne reménykedj. :( Senki nem fog foglalkozni vele, ellenben ha valaki fogná kidobná az utcára őket akkor egyből jönnének a kékek.


Ezeknek több joguk van mint gondolnád...

2019. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%
Addig örülj amíg csak szotyiznak és nem szipuznak.
2019. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!