Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagy bunkóság átdübögni a...

Nagy bunkóság átdübögni a közös, ha olyan hangosan horkol a falszomszéd, hogy nem bírok tőle aludni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 04:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A horkolás nem tudatos, így arra az átdübörgés nem megoldás. Nálunk panelban mindenfelől jön a hang, és az éjszakai hangos tévé/zene inkább a probléma, ami viszont tudatos döntés, hogy ki mekkorára veszi a hangerőt, csak éppen nem lehet pontosan beazonosítani sokszor, hogy honnan jön a hang, így nem tudom, kinek szóljak, olyankor a liftbe teszek ki egy kis üzenetet, általában segít. Ha tudnám, kik zajosak, tudnám, kinek kell szólni konkrétan. Füldugóval nem tudok aludni, fáj tőle a fülem.
2019. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Jó, nem direkt csinálja, de akkor most mások szívjanak miatta? Ti a párotokat sem ébresztitek fel, ha nem tudtok aludni a horkolásától?

Egyébként nagyon sok ember tehetne a horkolása ellen, pl. sok emberre ráférne egy orrsovény műtét, vagy némi fogyókúra, de nagy ívből sz.rnak bele, ugye, de szólni meg jujj, de nagy bunkóság, viseld el.. kösz.

2019. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére nincs olyan az ismerősi körben, akinek a falon keresztül is áthallatszik a horkolása, de egy szobában a kutyámnál erősebben horkoló emberrel nem alszom. Igazából ha valaki a saját horkolására nem ébred fel, és ennyire hangosan horkol, nem biztos, hogy fel fog ébredni a dübörgésre. Személyesen kell felkeresni, és elmondani a problémát. Nem biztos, hogy tudja, hogy mennyire hangosan horkol.
2019. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem lenne fer, mert neki is kell aludnia. Hogyha ő csak horkolva tud, akkor attól, ha felvered, még nem fog horkolás nélkül aludni. Lehet, hogy neki is valami egészségügyi problémája van, ami miatt horkol, legyél toleráns vele.
2019. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
*Egyébként meg próbáld ki, hogy nem figyelsz oda rá, hanem kikacsolod az elméd , de full. Könnyebbel elalszol. Mert ha direkt azt figyeled, hogy horkol,akkor magadnak ártasz vele, mert nem tudsz aludni tőle.
2019. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
#10 pont le van írva #5ben is.
2019. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

KALAP ÚR:


Lassan több, mint 4 éve nem tudok csak hajnal négy óra előtt elaludni, így elhiheted, hogy most már vagyok annyira fáradt egy rossz szívvel megfejelve, amivel az emberek többsége már nem csinálna semmit, csak hisztizne reggeltől-estig, hogy aludni akar. Az agyam így védekezik a rémálmok ellen, amiket egy trauma generál, és nagyon-nagyon lassan lehet feloldani ezt a blokkot, gyógyszerrel nem lehet belenyúlni. Van, hogy három napot vagyok egyhuzamban ébren, de a negyedik napon még biztosan nem vagyok elég fáradt...

Nem azzal van a baj, hogy szerinted nem korrekt átkopogni, hanem, hogy úgy általánosítasz, hogy nem tudod, mi van mellette.

2019. dec. 3. 15:43
 18/21 A kérdező kommentje:
*hajnal négy óra után
2019. dec. 3. 15:44
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#9:

Az a lány se volt teljesen komplett, belopakodik a szobátokba, azt ahelyett, hogy felébresztene, elkezd járkálni, mint valami elcseszett kísértet? LOL.

2019. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
A falverés tényleg nem megoldás, pláne horkolásnál. Én most téglaépítésűben lakom (panel után), itt pont ellenkező akusztika van. Panelben kizárólag az alsó és felső szomszéd zajait lehetett hallani, a falszomszédokat soha. Itt meg a falszomszédokat hallom mindig, és ahhoz képest, hogy tégla, elég jól. Legszívesebben én is átdübögnék néha, mikor a mellettem lakó pár késő éjjelig dübörög, és hiába fekszem le időben, nem tudok 11-nél hamarabb elaludni. Ők ugyebár nem kelnek korán, a faszi egész nap otthon van, úgyhogy sajnos soha nem fekszenek le emberi időben. Az is rejtély, hogy miért pont hétköznap este fél11-kor kell vendéget hívni meg a szemetet levinni. Szegények egész nap nem értek rá... Ja, de.
2020. nov. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!