Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagy bunkóság átdübögni a...

Nagy bunkóság átdübögni a közös, ha olyan hangosan horkol a falszomszéd, hogy nem bírok tőle aludni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 04:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Régi kérdés, de nekem most az aktuális. Panel lakásban lakunk, természetes sajnos, hogy vannak zajok. Egy időben majd minden nap arra keltünk a férjemmel hajnal 2 körül, hogy sikítozik az alsó szomszéd csaja, mert épp akkor estek egymásnak. Kibírtuk azt a 10 percet. De most kiadták egy ukrán manusznak pár hete és annyira brutál hangosan horkol, hogy képtelen vagyok tőle aludni. Az elalvással nincs gond, mert megy még akkor a tévénk és nem hallom, vagy lehet akkor még nem is alszik, mikor én lefekszem. De 2-3 óra múlva legkésőbb felkelek rá és képtelen vagyok visszaaludni, át kell mennem a gyerekszobába, ha valamit pihenni akarok reggelig. Totál tehetetlen vagyok. Szólni felesleges, mert ezt nem tudja szabályozni(mondjuk szót se tudnék vele érteni), az ágyat nem tudjuk máshová rakni, füldugóban meg nem tudok aludni. Patthelyzet. Várom hogy elköltözzön.
2022. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!