Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 60 ezer forintból meg lehet...

60 ezer forintból meg lehet valahogy élni havonta?

Figyelt kérdés
Találtam egy napi 2 órás melót, napi 3000 ft nettó bérezés. Ugye H-P az 3*5=15 ezer egy hét. 4 hét az 60 ezer forint. Szeretnék elköltözni otthonról és egyedül albérletbe menni. Egyetemista vagyok és már jó lenne kirepülni otthonról. Tudom hogy kevés pénz, de valahogy napi 1 étkezéssel meg lehet oldani a legkisebb albiban? Nem Budapest.

2019. dec. 19. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egy albérlet is rezsivel együtt szerintem nem biztos, hogy kijön 60 ezerből. Nagyon felugrottak az ingatlan és albérletárak.

Bocsi, de inkább maradj otthon. Az albérlet kidobott pénz.

2019. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyibe kerül egy olcsóbb albérlet, de gyanítom hogy a fizu jelentős részét elvinné. A maradékból meg kijön heti 1 fürdés meg víz, kenyér..meg lehet oldani, de minek? Nem menni sehova, épp hogy éhen nem halni, stb..
2019. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez max zsebpénz.
2019. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan albi ami 60 ezerből kijönne havonta. És akkor még nem eszel és veszel semmit...
2019. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te szatyorban éltél az utóbbi években? Vidéken, a megyeszékhelyeken is 100 ezertől indulnak az albik. Legalább 2 havi kaucióval.

Rezsi+kaja, takarító szerek, busz bérlet is kelleni fog.

Szerintem vidéken, nettó 200ból is karcosan lehet fenttartani egyedül egy albérletet. De ez a minimum.

Egyetemistaként ennyiből max koli, de az is necces kajával együtt.

Ha más nem szombat, vasárnap nyomj le legalább 16 órát összesen. Akár más munkahelyen. Úgy még talán elképzelhető, hogy szobát tudj bérelni.

2019. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mentem volna kifőzdébe havi 90-ért, de nem biztos, hogy 8 órában megéri 90-ért gürizni. Más munka jelenleg nincs ebben a kis 40 ezres város és környékén, az összes lidl, spár, tesco munka foglalt...
2019. dec. 19. 19:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt,inkább keress magadnak egy normális diákmunkát.
2019. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

60 ezerből nem lehet elköltözni. Ráadásul ez alkalmi meló lenne szerintem. Egy szoba is 30-40ezer + rezsi. Én kajára költök havi 40et,és nem vettem bérletet, mosószert, tusfürdőt, nem voltam beteg...

60 ezer tényleg zsebpénz kategória.

2019. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bárcsak lenne itt normális diákmunka, van 7 darab, 5 teljesen foglalt....
2019. dec. 19. 21:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Diákmunkára nemnis lehet alapozni a költözést, mert nem fix bevétel. Ráadásul a legtöbb albinál kérnek 1-2 havi kauciót is. Dolgozz, de maradj otthon ezt a, pénzt meg tedd félre.

Ha egyetemista vagy miért nem mész gyakornoknak? Mit tanulsz, melyik város? Nagyobb városokban több szövetkezet is van, mindegyiket végigjártad?

2019. dec. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!