Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 60 ezer forintból meg lehet...

60 ezer forintból meg lehet valahogy élni havonta?

Figyelt kérdés
Találtam egy napi 2 órás melót, napi 3000 ft nettó bérezés. Ugye H-P az 3*5=15 ezer egy hét. 4 hét az 60 ezer forint. Szeretnék elköltözni otthonról és egyedül albérletbe menni. Egyetemista vagyok és már jó lenne kirepülni otthonról. Tudom hogy kevés pénz, de valahogy napi 1 étkezéssel meg lehet oldani a legkisebb albiban? Nem Budapest.

2019. dec. 19. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Szerintem még szobára is kevés. Kauciót is kell fizetni! De a melót azért vállald el, és tedd félre a pénzt, amíg végzel, vagy legalább egy évig. Így amikor elköltözöl, lesz egy kis kezdőtőkéd.
2019. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Komolyan itt tartunk, hogy egy egyetemista annyira nincs tisztában az árakkal, hogy felmerül benne ez a kérdés? 🙄☹️☹️😳


Kérdező, saját érdekedben:

Menj fel egy ingatlanos oldalra és nézd meg az albérlet árakat!

Utána írd össze, hogy mit szeretnél enni egy hétig, és milyen alapanyagokra van hozzá szükséged, majd menj el bevásárolni! (Gyalog)

És kérd el a szüleidtől a közüzemi számlákat és tanulmányozd át!


Valószínűleg rá fogsz jönni ezek után, hogy 60 ezerből max 1,5 hétig húznád ki, de azt is szűkösen

2019. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Deutsch Tamás szerint 30-40e is elég.
2019. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Én ennyit költök ebédre.
2019. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha találsz szobát rezsistől 30000ért akkor talán, de kissé nyomorogni fogsz.

Nekem sikerült vmi hasonló Pesten kevesebből de az régebb volt és anyám segített.

A hasadon ne spórolj.

2019. dec. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!