Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ettől tényleg olyan lennék,...

Ettől tényleg olyan lennék, mint egy háklis öregasszony?

Figyelt kérdés

A lépcsőházba nemrég költözött egy két kisgyerekes család, és a gyerekek (6-10 év közöttiek lehetnek) állandóan úgy rohangálnak le és föl a lépcsőn, hogy zeng tőle az egész ház. A szobából hallom, hogy rohannak és ugrálnak, és visítoznak. Egyik nap megelégeltem, és kiszóltam a lányoknak, hogy legyenek szívesek normálisan közlekedni a lépcsőházban, majd az utcán rohangálhatnak meg ugrándozhatnak.

Egyik barátnőm szerint gáz volt, mert az öreg banyák szokták ezt, akik mindenért szólnak a fiataloknak, ne legyek már ilyen karót nyelt... Korántsem vagyok öregasszony, 23 éves vagyok, de a lépcsőház nem arra való, hogy játszótérnek használjuk. Tényleg gáz volt, hogy szóltam? Ti mit tettetek volna?


L/23


2020. jan. 11. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt gáz.
2020. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Szerintem néhány szomszéd hálás is neked.
2020. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a barátnőd is szólt volna, ha neki kellene naponta kétszer vagy többször hallgatnia. Könnyű a más szerszámával verni a csalánt.
2020. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
'Sajnos' a gyerekek ilyenek és a tömbházzal együtt hasonló negatív dolgokkal kell számolni, ez a rossz oldala. Egyik szomszéd húst potyol, másik renovál, és még sorolhatnám. Mi is lehetünk hasonló helyzetben, neked is lehet hasonló gyereked, ilyen környezetben van amit elkell nézni. Ezzel nem azt mondom,hogy nem idegesítő. Baromi idegesítő az ilyesmi, engem is idegesítene, tudom magamról. Épp ezért amint lehetőségem van költözünk kertes házba, hogy ne kelljen ezen egyem az idegeim.
2020. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor ezt tettem volna a helyedben.

22F

2020. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"neked is lehet hasonló gyereked, "


Nem nem lehet, mert én megnevelném őket, ahogy a szüleim minket is megneveltek. Ha egyszer előfordul valóban nem csinálok belőle ügyet, hisz a gyerekek elevenek, de mikor már hónapok óta ezt hallhatjuk, és az apjuk ott jön mögöttük a következő lépcsőfordulóban és nem szól rájuk, akkor nem lehet csak annyival lerendezni, hogy "a gyerek ezzel jár". Azért van a szülő, hogy ő megtanítsa neki egy társasház normáit, például, hogy a lépcsőházban nem rohangálunk.

2020. jan. 11. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesen normális, én hamarabb megtettem volna és meg is teszem. A barátnőd EQ-ja viszont negatív.
2020. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Én biztos nem szóltam volna rájuk. Tényleg ez az a hangoskodás, amit nem rosszindulatból, vagy mások leszrásából csinálnak, hanem azért mert gyerekek. Pár év múlva szerencsétlenek úgyis feketébe járnak majd, és eszükbe sem jut majd hangoskodni.
2020. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. A szülőre nézve gáz, hogy neveletlenek a gyerekei.
2020. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, olyan. Naponta hányszor történik meg a dolog? Háromszor, négyszer? Ha ez kiakaszt, az elég furcsa szerintem. A 21. században sok ember eljutott a kényelem olyan szintjére, hogy már nem fogad el olyan dolgokat, amik semmit sem ártanak neki. :/
2020. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!