Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi erre a jó megoldás? Szóljak...

Mi erre a jó megoldás? Szóljak vagy ne szóljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A környékünkre költözött (szerintem tavaly) egy nagyon nem normális család. Talán a szomszéd utcában laknak.


Ahogy leesik 2 cm a hó, apuka az autó után köti a szánkót és az utcán húzza végig a visítozó gyerekeit. Kb 1,5-2 órán keresztül.


Az autóm kint állt a kapu előtt (ahogy pár szomszédé is) és a szánkó ide-oda mozgott, kisodródott.

Az anyagi kár sem vicces, de a csúszós úton baromi balesetveszélyes egy másik autósnak pl., aki a sötét utcán mögöttük megy vagy elmenne mellettük autóval.


Nem én akarom 1x kivasalni a gyerekeit és feltètelezem, hogy más sem szeretné.

Ha esik a hó, inkább már beállok a kocsival, mert tuti megjelenik ez a barom a terepjárójával és ide-oda csapatja a szánkót az utcában.


Mi a teendő ilyenkor?


2020. jan. 16. 17:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha anyagi kárt okoz más autókban az a szánkó, amin gyerekek ülnek, az bőven veszélyezteti őket. Szóval rendőr.
2020. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lefénykepezed,

Bemesz a rendörsegre es feljelentest teszel.

Ekkor mar kötelesek az ügyet kivizsgalni.


Balesetveszelyes, a biztosito sem fizet ilyen esetben.

2020. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Némarendőrség, te eszméletlenül ostoba vagy. Már akkor sejtettem, amikor más kérdések alatt olvastam a hozzászólásaidat, de most már 100%-ig biztos vagyon abban, hogy retardált vagy.


A többieknek köszönöm, most egyelőre elolvadt az a kevés is ami leesett, majd ha aktuális lesz, akkor intézem.

2020. jan. 17. 19:58
 14/14 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
hány kutyád és macskád van?
2020. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!