Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Itt most én vagyok paraszt a...

Itt most én vagyok paraszt a szomszéddal?

Figyelt kérdés
A szomszédban 8 éves gyerekek minden nap és este 8 és 10 óra között ordibálnak, sikoltoznak, trágárkodnak. Egyszer fürdés közben azt kellett hallgatom, ahogy a gyerek elküldte az anyjàt... Udvariasan szóltam, mondták, hogy minden rendben odafigyelnek, persze, semmi nem vàltozott. Egyik nap este 9kor bealudtam és trágárkodásra keltem és felment bennem a pumpa, erősen kopoktam az ajtójukon és trágár szavakkal kértem, hogy csönd legyen. Nem nyitottàk ki. A lényeg, hogy itt én vagyok türelmetlen, mert hogy még kicsik és elkéne viselnek, hogy este 8 után is zajonganak? Napközben még elviselem, de esténként már sok.

2020. febr. 9. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

A)Fogadj orokbe 5 cigany kisgyereket. Az o orditozasuk elnyomja a szomszedoket...


B)Vegyel/fogadj orokbe nagytestu feleves/1 eves kutyakat es hagyd oket jatszani a lakasodban. Csapnak nemi zajt a morgassal,ugrandozassal es elvonjak a figyelmed.


C) Koltozz el


D)Kapcsolj be hangosan lassu komolyzenet. Kiserletezz,mire kussoltak el. Alattunk a ciganyok Elvis Presley-re meg Ray Charlesra kussoltak el. Az akkori elettarsam napi 1 orat edzett 35-42 kg-os kettlebellel es par ev mulva eladtak a lakast 😂 Meg lehet,h az is benne volt ,h az igazi lofegyveret uresen kattogtatta a nyitott ablakban az exem. (A fonoke kovetelte az eleslofegyvert.)


E) Sose szoltam nekik semmiert. Csak a zene.

2020. febr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A 21. század túlfejlett, túlnépesedett és motorizált világában, mikor már az utolsó büdös paraszt is helikopterrel járkálhat, láncfűrésszel mehet neki a felvágandó kenyérnek, oroszlánt tarthat, quadozhat a nyolcadikon, drónozhat a kerted felett, tűzijátékot rendezhet a nevenapján... mert megteheti, mert a pénz, a technika, a lehetőség ott tart, az ész és a kultúra meg valami ősállat szintjén... a legnagyobb érték a csend lesz. Nem az lesz az érték, hogy hány millió forint porosodik a bankszámládon, hanem az, hogy létezik egy olyan szobád, ahol nem holmi büdösbunkók határozzák meg, mikor van nyugalmad, és mikor nincs.


A gyereket felhasználni ürügynek a legócskább dolog. Eszembe jut egy történet (meg még mennyi más!!!) volt egyszer egy jóember egy faluban, aki rendre 120-szal hajtott végig az utcákon, felverve és elrettentve minden lakost, és mikor szemére vetették, hogy ezt talán nem kéne, akkor a válasz az volt, hogy de neki gyereke van, ő gyereket nevel, a többi haszontalan és alsóbbrendű nyugdíjasfaj meg nem, úgyhogy kussoljanak, neki fontos dolga van, mert ő valaki, és neki sietnie kell. A drága kölke meg csak hadd quadozgasson szombat éjjel kettőkor, mert ő a világ jövője. Ezzel a megközelítéssel mindössze az volt a probléma, hogy máshol is van, ha nincs, akkor volt, vagy lesz gyerek, és mindenki volt gyerek maga is... és mégse lehetett neki ezt csinálni. Na nem azért, mert meg lett volna nekik tiltva, egész egyszerűen belülről fakadóan valahogy nem ez volt a kultúrájuk.


Nem tudom, hogy oldódik meg a problémád, szívesen lennék valami segítőangyal, aki megoldja, de hát nem vagyok. De hidd el sokan vannak, akik akár már költözésre is kényszerültek a saját házukból ennél cifrább ügyletek miatt, és tisztában vannak vele, hogy komolyabb társadalmi összefogás elindítására van szükség, hogy ne az ilyenfélék uralják el a világot.


És nehogy már még neked legyen bűntudatod.

2020. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!